25. července 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Rozklad ČSSD dál pokračuje

KVListy

REKLAMA

ČSSD už dosáhla mnoha vrcholů a jeden z posledních je její nekončící propad pod historické dno. Na Karlovarsku socialisty opustilo mnoho dlouholetých členů. Důvod je stále stejný. Loutky ve vedení ČSSD na všech úrovních jsou již některým lidem  pro smích, ale stále více pro pláč. Kmotři dál se svými nenasytnými potřebami destruuji personální zbytky kvalitních lidí, kteří se snaží dát ČSSD ještě šanci. Video, které doputovalo do naší redakce je dalším příkladem naprosto zoufalé situace v celé ČSSD.

Vysokoškolsky vzdělaný pedagog  Mgr.Marcel Kučera z Velkého Luhu je jedním z těch, kteří se snaží zachránit  již dávno potopenou ČSSD. Jak dlouho vydrží bojovat s větrnými mlýny není jasné, ale mnoho výrazných osobností již odešlo a další přibývají. Ti nejvýraznější bývají kompromitováni, nebo dokonale kmotry izolováni z dění v ČSSD a posléze ji po poznání praktik z minulého režimu navždy opouštějí.

KMOTŘI V ČSSD STÁLE OVLÁDAJÍ KLÍČOVÉ POZICE A LOUTKÁŘSKÁ TRAGEDIE TAK POKRAČUJE VE STARÝCH KOLEJÍCH. NIC SE NEJSPÍŠ OPĚT NESTANE JEN SE ROZBITÉ LOUTKY VYMĚNÍ A LOUTKÁŘI OPĚT ZŮSTANOU.


připravujeme :

Karlovarská zkušenost z ČSSD  skončila v SCCR po necelém roce

Po prohraných volbách v roce 2018, které vymazaly poslankyni Markétu Wernerovou (ČSSD) nadobro z Polanecké sněmovny se po několika měsících objevily v médiích zprávy o tom, jak karlovarská zkušenost obohatí Středočeskou centrálu cestovního ruchu (SCCR)…

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.