14. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Nejdříve komunista, následně žurnalista, dnes ,,anoista“

fokotoláž kvl

REKLAMA

Často se bavíme vtipy, které říkají, že komunisté jsou ve všech politických stranách. Dokonce i v miliardářském projektu  hnutí ANO jich bude asi požehnaně. Výsměch těm, co cinkali klíči na náměstích pro svobodu a demokracii. V Karlovarském kraji máme dokonce převlečeného komunistu jak v poslanecké sněmovně, tak i  v krajském zastupitelstvu. Tím funkcionářem za hnutí ANO je dlouholetý komunista Zdeněk Soukup z Chebu.

Soukup svou životní dráhu začal v Plzni, kde se vyučil, následně si udělal maturitu a krátce po vstupu do KSČ začal v Praze studovat žurnalistiku.Mimo jiné dlouho pracoval v České televizi na chebsku na pozici reportéra. Jako kovaný komunista asi nikdy nebyl na úbytě, ale o jeho komunistické minulosti se moc nedozvíte, už jen z toho důvodu, že byl tím kdo tvořil objektivní mediální obraz mnoha lidí kolem sebe v zájmu ,,objektivní a veřejné pravdy.“

Soukup krátce po sametové revoluci rychle zahodil komunistickou legitimaci a začal budovat v České televizi mediální obraz nové svobodné demokracie u nás.

A co dnes, bývalý kovaný komunista?

Poslušný člen hnutí ANO, bývalý a dlouholetý komunista Soukup stojící bok po boku s dalšími členy z ODS, kteří pod vlajkou hnutí ANO jsou vlastně pořád modří. Takže se ani tak moc nezměnilo, ale změnu slibují a dokonce říkají, že ,,Bude líp.“

Neřekli ale lidem, kdy to vlastně bude? Kdy bude líp?

Za čtyři roky ve sněmovně nic extra hnutí ANO neprosadilo, balkánský projekt EET naštval většinu podnikatelů už jen proto, že ĆR prostě není jen zemí s turistickým ruchem, ale o prosperitu zde bojuje i mnoho průmyslových odvětví napojených ne polovinu Evropy.

Soukup jako ,,investigativní novinář “ nám všem přispěl štvavými projevy a články, kterými dodnes špiní své kolegy v koalici, nejvíce v poslanecké sněmovně. Krom této špinavé práce zatím nic velkolepého po téměř čtyřech létech práce pro občany nevykonal. Lstivě navštěvoval občany seniory, kterým sliboval nesmysly v celém kraji a mnoho z nich mu také uvěřilo.

,,Kde je heslo Babiše MAKÁME, co udělalo hnutí ANOFERT pro seniory?“

,,Babiš hrabe sám pro sebe, kde jsou sliby pro staré lidi pane Soukupe?“

 

zdroj :  čtenáři z domovů pro seniory

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.