Senior House v barvách ODS

REKLAMA

U mnohých politiků z ODS by si každý představoval, že podnikají v obchodu, kde se čerpá především z dobrého podnikatelského záměru, který je základem pro úspěšné podnikání, ale jsou často přisátí na rozpočtech státu, krajů a obcí, které dřou na dotacích a nejrůznějších zakázkách. Podnikání člena ODS v sociálních službách je mementem současnosti (komentář redakce…).

Kriminalisté vyšetřují, jestli zdejší obyvatelé nebyli vystaveni týrání. Senior House se zaměřuje na klienty z Německa, kteří platí zhruba 1500 eur měsíčně. Podle svědků ale někteří neměli dobrou péči ani jídlo. A dva dokonce zemřeli

Senior House Eden patří podnikateli Miroslavu Kocánovi, někdejšímu kandidátovi na starostu ve středočeské Příbrami v barvách ODS. Kocán od začátku tvrdí, že se o klienty stará dobře. A že všechna podezření jsou jen účelová obvinění od konkurence.

„Pan ředitel také nařídil, že se lidé budou co nejméně odvážet do nemocnice. Takže se stalo, že jedna paní upadla a až po 14 dnech jsme zjistili, že má zlomenou nohu v krčku. Musela mít hrozné bolesti,“ vypráví bývalá zaměstnankyně.

„Byl to obchod s lidmi.”…,číst celý článek…

zdroj : seznam.cz