Symfonici s politiky KOA dobrovolně

REKLAMA

Karlovy Vary-Dne 27.9.2018 bude zapsán jako první den v novodobé historii města Karlovy Vary, kdy byli poprvé veřejně zneužiti v politické kampani hudebníci Karlovarského symfonického orchestru. Faul, který by měl být hodnocen kartou červenou. Kulturní zařízení masivně zneužívaná nejen k volbám Klsák, který je řídí.. Zde se KOA prezentuje a chová se jako by jim vše patřilo a zároveň od všeho odstřihli všechny ostatní politiky ve městě. Kulturu v Karlových Varech může dělat jen KOA ostatní jsou na BLACK LISTU.

Symfonici s politiky KOA dobrovolně jedou politickou kampaň

Skandální je, že často hudební nástroje jsou majetkem města, včetně dalších propriet, které hudebníci při produkci používají, protože cca polovina z nich nemá nástroj vlastní. Na místě předvolební akce hnutí KOA si divadélko plné planých slibů otevřela hned předsedkyně hnití KOA, politička s ostrými lokty Tůmová jejíž politický život je doslova protkán střety zájmu jak ve vztahu k městským i soukromým společnostem, kde figuruje ve statutárních orgánech, tak i mezi osobami blízkými, kdy se účastní hlasování o městský zakázkách a zvyšuje si tak svůj rodinný rozpočet, ale i rozpočty sokromých subjektů, kde opět hojně figuruje.

Další, kdo se pokouší přepsat slušné předvolební zvyklosti je nejméně výkonný člen zastupitelstva politik Klsák, který jak známo se rád všude chlubí cizím peřím a sám trpí znatelnou nepracovitostí. Mohl být spíš lidovým vypravěčem, mistrem JODA, nebo Karlem IV. (v těchto kostýmech se velmi rád veřejně předvádí a po městě exhibuje). Klsáka je vidět doslova všude, jen u práce ho najít je veliké umění.

Mezi politiky z hnití KOA jsou dnes na kandidátce dokonce i hudebníci a  zaměstnanci z KSO. Politik Petr a Vondráček dnes oba kandidáti se  už asi hudbou živit dál nehodlají a chtějí vše vyměnit za zastupitelské lavice, nebo KSO chce vládnou ve městě, nebo se z nich bude po volbách rekrutovat opět nový rozkulhaný ředitel s kaňkou na čele?

Pokud to půjde tímto směrem, tak v Karlových Varech budou možná za několik roků vládnout smyčce, uklízet silnice řezníci a v řeznictví u Tůmojc si budete moc koupit prkna a v truhlárně vám udělají manikůru.

Asi si jediný politický subjekt nedokáže přestavit ani ve snu, že by tak brutálním způsobem zneužíval městskou společnost, její majetek a dokonce i její zaměstnance, jak jinak, než dobrovolně ke své volební kampani.

Co říkal politik Petr (KOA) před několika léty.

Hnutí KOA se už celých osm let chová jako by hrstce lidí (koaláků) patřilo celé město a jeho majetek. Protože KOA nikdy neměla, transparentní veřejný účet, nikdo neví jak daleko ,,koalizace“ zasahuje přímo do zaměstnanců města, nebo městských firem, kdo za zády všech pro KOA pracuje a zda je to v pracovní době nebo mimo ni a kolik lidí se přímo či nepřímo podílí na jejich nevinné kampani možná i v pracovní době.

Hudebníci mají jistě rozkulhané volno určitě přímo od ředitele, aby bylo vše dokonale přikryto. Každý ale ví, že si KSO platí občané města a ne KOA, přísátá na rozpočtu města už osm let bez výsledků  své ,,pseudopráce.“ Mhoho občanů dnes kritizuje klientelismus v rozkulhané KOA, kde i původního předsedu a zakladatele již odstranili.

Pojem „střídačky“ je dosti těžko stravitelné sousto například pro obecné soudy v ČR, neboť v zákoníku práce se o této tabu terminologii výslovně nehovoří.

Zaměstnanci KSO nejsou umělci na volné noze

V České republice je denní pracovní doba stanovena na 8,5 hodiny, ovšem v KSO hudebníci odpracují pouze hodiny 4. Další 4,5 hodiny mají na tzv. „domácí přípravu“, která se ovšem už řadu let nekoná /nikdo ji z magistrátu bohužel nekontroluje/, neboť 98% zaměstnanců KSO v odpoledních hodinách prchá do Základních uměleckých škol, kde mají další luxusní pracovní poměr.  K zamezení by postačila pouhá konkurenční doložka. Tu ale pan primátor nechce, protože členy hnutí KOA jsou i někteří členové KSO a spravedlnost by výsady ,,koaláků“ smazala a za jedny hodiny už by nestíhali dvě pěkné výplaty.

Při současném již několik let trvajícím krmením se zlatým vejcem z městské pokladny, směrem do KSO přiteče ročně už cca 35 z původních 28 miliónů. Měsíčně si přijdou tak vyvolení zaměstnanci KSO celkem cca okolo 50.000,- Kč netto. A to si mohou vyfidlat jetě bokem na soukromých kšeftech, často za hotové na ruku.To se už vyplatí vzít si hypotéku například i na vilu. Proto politik a hudebník Martin Petr i nový politik a hudebník Martin Ondráček z KSO současně i kandidáti za hnutí KOA, mohou už osm let v klidu své pohledávky vzhledem ke svému mecenáši bezstarostně splácet. To jsou ti, co mohou a mají zelenou. A za peníze je muzika.

Včera pan Ondráček na mítinku se svojí chotí (hobojistkou) jen hrál, zatímco pan Martin Petr kolemjdoucím tancoval „koaláka“ za KOA na další čtyři roky, které nemůže občanům už vůbec nic splnit. Důvěřivým občanům může ale pořád na ulici slibovat hory, doly a dokonce i modré z nebe. Však po osmi KOA létech nezbude nic než vzpomíky na přivezené karnevaly i s komparzem.

Politikovi Ondráčkovi, Petrovi a jim podobným naopak komunálky zajistí na dosti dlouhé měsíce další rozkulhané honoráře.  Chcete dvě výplaty za jedny hodiny, stačí umět trochu fidlat a stát se členem KOA a máte to v kapse.  Ale letos už ne, protože ,,Koalácké“ karty jsou už rozdány.

KAMPAŇ, PARODIE NEBO ROZKULHANÁ TRAGEDIE