25. července 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Spojením s TOP 09 Babiše neporazíme, říká Rakušan. Rozhoduje se mezi Piráty a ODS

REKLAMA

Z možných předvolebních koalic pro parlamentní volby v roce 2021 je možné si škrtnout první variantu – dvoukoalici STAN a TOP 09. „Taková koalice by Andreje Babiše neporazila,“ říká v rozhovoru pro Aktuálně.cz předseda Starostů a nezávislých Vít Rakušan. Naopak je možná koalice starostů s Piráty nebo s ODS. „Pro Piráty jsme jediným zvažovaným partnerem,“ dodává Rakušan.

Vypadá to, že o vaše hnutí je hodně velký zájem hned z několika politických stran. Co říkáte jako „obletovaná nevěsta“ na zájem „ženichů“?

To, co jsme dělali v podobných situacích vždy: jednáme, zvažujeme a hledáme optimální variantu.

A jaká je podle vás ta optimální?

Jsme ve fázi, kdy nemůžeme mluvit o detailech, abychom projekt nezabili hned v počátku. V této chvíli můžu říct jen tolik, že jednáme zhruba se třemi směry a snažíme se najít to nejlepší řešení – pro tuto zemi. Cíl je jednoznačný a nijak se jím netajíme: porazit firmu v čele státu, hnutí ANO. Mluvíme o spolupráci opravdu intenzivně, představa, že se nic neděje, je opravdu falešná.

číst dál…

zdroj aktualne.cz


Když si každý zadá do vyhledávače slovní spojení „korupce v ODS“ nestihne se divit, že takovou stranu ještě v Čechách někdo volí. ODS je od svého vzniku až do současnosti prolezlá korupčními skandály, které ani přes Klausovu amnestii nezastavily lavinu zlodějin, o kterých často mluví premiér Babiš.

Už v roce 2005 ODS vyhrávala ankety, ve kterých se hodnotila míra korupce v politických stranách.

Protože v ODS se vyměnilo je pár tváří, které navenek působí jako obroda pravice je pouhé balamucení voličů. Premiér Babiš to poměrně zkušeně říká v pořadu ČT.

zdroj:ČT


ODS vůbec nereflektuje, že je vnímána jako strana zlodějů 

Zahradník (ODS): Zloděj volá „chyťte zloděje“

Seznam zlodějů, kteří se podíleli na rozkradení České republiky

 

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.