22. května 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Sprostý hnus v režii politika z ODS

REKLAMA

Odpůrci a stoupenci Ruska z řad politiků se nechutně střetli na novém kolbišti. Ventilování svých názorů, které byly daleko za hranou hnusu si ve středu večer vybrali pořad „Aréna Jaromíra Soukupa“ v TV Barrandov. Nejodporněji se projevoval starosta pražské části Řeporyje Pavel Novotný a poslanec Jaroslav Foldyna, který na slovní útoky politika ODS reagoval několikrát i zastřenou pohrůžkou fyzickým napadením. Ne, že by si člen ODS proslulé privatizačními krádežemi za bílého dnes pár facek nezasloužil, ale výhrůžky nejspíš žádné hovado nezastaví.

Novotnému v pořadu sekundoval pirátský primátor Zdeněk Hřib, Foldynovi zase komunistický poslanec Leo Luzar. Hosté pořadu se vyjadřovali jak k historickému významu a roli Sovětského svazu a takzvaných vlasovců v Pražském povstání, tak  mimo jiné k nedávnému odstranění sochy ruského maršála Ivana Koněva v Praze 6.

V parlamentních listech označili politika z ODS : „Smažka Novotný, je závislý na drogách. František Matějka hodnotí cirkus u Soukupa.“

„Já jsem si to pustil ze záznamu celé a přemýšlím, kdy a proč přišel ten společenský zlom, na základě kterého se drogově závislá smažka, která s tím podle jeho vlastních slov začala už před 18 rokem a drogy má i v kanceláři úřadu, a která by mohla být na uzavřeném oddělení studijním materiálem pro budoucí psychiatry, která neudrží v běžné konverzaci ani vlastní myšlenku, a která založila vydělávání peněz na parazitování na těžkých chvílích a ničení životů jiným lidem, stala starostou,“ nechápal Josef Matějka.

Historie, kterou si politici vzali jako rukojmí je asi daleko za hranicí i současného politického hnusu.

Především v podání politika Novotného (ODS) je hrůzné, až obludné, co všechno je možné pod vlajkou ODS, která je zbrocená privatizační krví tisíci podvodů, lumpáren a krádeží za bílého dne od svého vzniku, až do současnosti.

ODS, která vznikla proto, aby vybudovala slušnou demokratickou společnost je za krátkých třicet let své existence plná k prasknutí ekonomických kauz, hnusné korupce devastující ekonomiku země, celou armádu obviněných a stíhaných politiků a dalších kauz plných pokračující politické zlodějiny.

Sprostý mluvka Novotný bude nejspíš jen vrcholem pyramidy hnusu a nenávisti v ODS, kterou tímto odporným způsobem reprezentuje.  

postřehy z pořadu

zdroj: TV Barandov / YouTube


V Karlovarském kraji pro nízký počet hlasů v průzkumech si ODS v minulých volbách vzala  stranu soukromníků, aby se vůbec dostala do zastupitelstva kraje. Krátce po té Soukromníky už nepotřebovala.

Pro letošní volby bude bílým koněm KDU-ČSL ?

Aby modří s modrými opět točili s penězi a majetkem kraje?

z diskuse na Facebooku:

 „Smrt komunismu“ a „Komunistická lůzo“ na adresu poslanců Foldyny a Luzara byly už jen podtržením debility Novotného, který dle mého soudu nepatří na radnici, ale do Bohnic!.
Věřím, že i těm obdivovatelům a voličům Pirátů, ODS a dalších z Demobloku se po Aréně rozsvítí a tuto zločineckou lůzu už NIKDY VOLIT NEBUDOU!

zdroj:facebook

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.