25. července 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Šéfka karlovarského ANO je Hana Žáková

Karlovarské listy

REKLAMA

Karlovarská buňka hnutí ANO znovu ožila. Po jejím založení byla zvolena předsedkyní  Hana Žáková. Devět měsíců zrušená Oblastní organizace hnuti ANO v Karlových je opět obnovena a ustavující sněm, který navolil nové předsednictvo. V něm však není nikdo z úspěšných zastupitelů  Karlových Varů, kteří získali důvěru voličů.

Novou předsedkyní se stala Hana Žáková, učitelka ze základní školy. Místopředseda oblasti hnutí ANO byl také těsnou většinou zvolen  Jaroslav Hrdlička, pokladníkem oblasti pak Jitka Riesová.

Předsednictvo hnuti ANO na Karlovarsku má nyní čtyři členy. Ale stále nám chybí karlovarští členové za ANO. Diskuse ze stoky Deníku možná napoví, kdo tahá za nitky, že by se vracela utopená ODS  ve vlastních kauzách posledních dvaceti let, která se v podobě parazitů snaží opět uchopit moc na vlně hnutí ANO? Říká se, že v pozadí hnutí ANO je bývalá členky ODS Jana Vildumetzová, která dnes prý tahá za nitky.

Nespokojený volič dnes 15:16 185.73.100.*
Vildumetzová, Terla, Prekop, Procházka… jen namátkou krátký výčet dřívějších členů ODS nyní ANO. Dále pak několik lidí z ČSSD. Opravdu si ještě někdo může o ANO myslet, že jde o nové politické uskupení. A nejde jen o Karlovarsko, protože podobně je na to ANO všude….
ODS ovládá ANO 2.10.2015 88.101.235.*
Tak se nám rozprchávají největší poctivci z ODS a pomalu ovládají hnutí ANO.Od Chebu do Varů, už likvidují členy ANO, aby zvolili na kandidátky do kraje leguány z ODS. Opět korupce a svinstvo modráků?
Vildumetzová (bývalá ODS)  byla za hejtmana Pavla nejen je blízkou přítelkyní, ale i následně starostkou Slavkova. Říkalo se, že pro funkci by udělala cokoliv a podle toho i volila své nejbližší. A proslulé desetitisícové dary udělené radou města Slavkova byly prý jen amorální , ale dnes je opět přítelkyní šéfa ODS z Chebu Mračka. ,,Co je doma, to se počítá.“
Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.