22. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Občan si stěžuje na zastupitele Fujdiara

Karlovarské listy

REKLAMA

Vážená redakce.

O zastupiteli Fujdiarovi se hovořilo vždy  jen jako o člověku, jehož vystupování na veřejnosti je spíš k smíchu.

Toto si já bohužel nemyslím, na lednovém zastupitelstvu jsem byl přítomen a to co jsem slyšel z úst pana Fujdiara bylo nehorázné a neuvěřitelné, doslova projev úplně zlého člověka. Krátce po tom jsem zhnuseně odešel a až po několika dnech se rozhodl napsat tento dopis. Takové lidi, kteří nesmyslně a neuvěřitelně lžou a chovají se jako nevychovaný, všem známý Kotek, který mě osobně lanařil do ALTERNATIVY. Společnost by se měla postarat o jejich léčení.

Však, nejvíce mě rozčílilo to, že pan Fujdiar nejen, napadal ostatní zastupitele nesmysly, které svědčí jen o tom, že vůbec nerozumí tomu a čem chce ostatní poučovat, spíš připomínal svým chováním  nemocného koktajícího pacienta, který potřebuje péči zkušeného logopeda.

Svou kritiku ventiloval i vůči České poště. „To bude znamenat neskutečnou zátěž pro centrum města. Už tak se tady nedá zaparkovat a například ve Staré Roli je s odstavením vozů stejný problém,“ vyjádřil nespokojenost s kroky České pošty Jaroslav Fujdiar (hnutí O co jim jde) aniž by oznámil zastupitelům, zdali s někým jednal, nebo co pro věc cokoliv udělal, hned hrubě napadal Poštu nekonečným planým plácáním a stěžováním si doslova ne všechno.

Doufám, že takových ,,zastupitelů“ (hodinových manželů a všeználků) v zastupitelstvu Karlových Varů jako je Fujdiar a Kotek není víc.

Po listopadové revoluci jsem přestal chodit k volbám, myslel jsem si, že svoboda je již všem zaručena, ale není. Hodně si cením své svobody, proto začnu opět chodit volit.

Účelově vznikající a parazitující hnutí na lidech, pod rouškou demokracie volit nebudu a už vůbec ne lidi, kteří dělají jen ostudu.

S pozdravem Adolf Štolfa

 

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.