Sprostý Kotek napadal i státní investice do Thermálu

REKLAMA

Hotel Thermal by měl projít během dvou let velkou rekonstrukcí . Ministerstvo financí , které hotel vlastní, do něj hodlá investovat okolo 400 milionů korun za plného provozu.

Na zastupitelstvu města Karlovy Vary toto oznámil Adam Vojtěch, který je členem představenstva společnosti Thermal F, jež hotel za stát spravuje. Nejdříve bude provedeno zateplení, výměna oken a interiéru. Vojtěch karlovarské zastupitele ujistil, že představenstvo chce bazénové centrum renovovat a znovu zpřístupnit následně po zateplení a rekonstrukci hotelu. Ten je zdrojem primárního příjmu o proti bazénu, který byl léta jen ztrátový a dnes je staticky narušen.

Vojtěch také uvedl, že Ministerstvo financí rozhodlo, že hotel Thermal bude dál provozovat a vlastnit.

Zastupitel  Kotek (ALTERNATIVA) byl opět plný neurvalých vášní. „Privatizace Thermalu se stala obětí kmotrovských intrik. Proč by měl stát hotel provozovat? ANO si do vedení nacpalo své lidi, hotel bude mít nižší reálnou tržní hodnotu a zřejmě se pak Thermal zprivatizuje za pusinku,” neurvale Kotek zaútočil na Vojtěcha.

Vojtěch toto důrazně odmítl, však marně skrýval překvapení nad Kotkovo nehorázným a vykonstruovaným obviněním. Na Kotkovo napadání jsou nejvíce zvyklí asi  karlovarští a krajští zastupitelé, kteří jej vnímají jako součást místního folkloru.

Kotek tak opět uřízl zastupitelům Karlových Varů ostudu, o které si budou vyprávět lidé i daleko za hranicemi našeho města. Jeho hulvátské chování v poslední době již hraničí s poškozováním zájmů města a jeho jména na národní úrovni.

Možná blížící se krajské volby probudili Kotkovu chuť po moci, nebo možná spíš po penězích za hlasy, které po volbách inkasuje v případě úspěchu jeho politické hnutí, jehož je zakladatelem a prý i placeným pokladníkem.