14. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

REKLAMA

Karlovarští hráči jeli dne 9.8.2020 do Chebu vlakem si zahrát kuličky. Sraz měli na horním nádraží kolem půl deváté, aby měli čas si koupit jízdenky. Jeli pouze čtyři hráči. Vlak se rozjel s nimi před devátou směr Cheb. Jeli rychlíkem, tak jim cesta rychle ubíhala. Kolem desáté hodiny dojeli do Chebu a vydali se směr Chebský hrad, kde mají chebští hráči v areálovém pavilonu  hřiště. Už na ně chebští čekali. byli už poslední na zápis do turnaje.

V jedenáct hodin začali všichni hrát. Jednalo se o desátý ročník cvrnkání kuliček v Chebu. Hráčům výkony stěžovalo úporné vedro. Odpoledne měli hodinovou pauzu ,od půl jedné do půl druhé, aby se mohli naobědvat a posilnit douškem piva. Dohrávalo se do pěti hodin. Pak bylo vyhlášení vítězů. Karlovarští hráči se umístili – Eva Barchewitz překvapivě na dvanáctém místě, Dagmar Zinková na třináctém místě, Katarína Kučerová na patnáctém místě a Jan Štika na dvacátém třetím místě.

Karlovarský hráči byli rádi že si mohli zahrát s Chebskými kuličkáři. Ani jim nevadilo, že si nevezou domů medaili. Ale určitě si přivezli nějaký ten bod a hlavně byli rádi, že to vedro přežili. Po vyhlášení vítězů se hráči rozloučili a odebrali se zpět na nádraží, kde jim jel vlak ve čtvrt na sedm do Karlových Varů.


Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.