22. května 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Začala Babišova prezidentská kampaň?

REKLAMA

Babiš oznámil, že si koupil obytný vůz a bude v něm jezdit za lidmi.

„Toto je obytňák. Vždycky jsem snil v něm jezdit a samozřejmě i spát. A proč? Protože se vracíme do roku 2013, kdy jsem hlavně jezdil za lidmi. A s tímto obytňákem můžu jezdit všude. Můžu to i řídit dokonce,“ prohlásil Babiš.

Mnohé politické kampaně v minulosti byly doprovázeny různými vozítky, dokonce i autobusy.

Babiš má nyní mnoho výhod. I přes mnoho svých chyb a mediálních bublin je skutečným vůdcem, který umí oslovit lidi.

Na rozdíl od současných nečitelných slepenců, které svou podstatou ještě více rozdělují lidi na další a další tábory hloupých a nenávistných bojovníků plédujících za uchvácení moci doslova za každou cenu je Babiš volbou pro tisíce zoufalých Čechů pracujících ve vlastní zemi na ekonomickém blahobytu evropských investorů, kteří si přijeli do postkomunistických zemí osvojit své umění kolonizace slabších.

S moderním systémem dobývání nesmlouvavé investiční renty na hraně existenčních možností „svobodných“ otroků, kteří pracují za almužnu, téměř se rovnající evropským důchodům si naši západní sousedé štědře už řadu let přilepšují. Jako bonus mají výjimky a regulace nastavené na míru pro udržení svých nových kolonií.

Pokud se Babiš rozhodne být Českým prezidentem, bude mít za sebou nejen armádu svých věrných voličů, která se ještě rozroste o další. Současné vládní slepence více lidí odrazují, protože politické figury spíš ukazují zoufalou chuť po moci, na úkor vlastních idejí a rozpadajících  předvolebních slibů, pro které jim lidé byli ochotni dát své hlasy.

Nadějí budoucích komunálních a prezidentských voleb budou skutečné a výrazné osobnosti, nikoliv jen političtí vazalové kmotrů ukrytých v zákulisních hrách, jejíž účelem je pouze vlastní zájem na vytloukání „kozí daně.“

autor: Michal Riško

 

 

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.