Zahradníček (TOP 09): Nedělá si kraj ze seniorů srandu?

REKLAMA

Myšlenka Senior Pasů, které mají občanům nad 55 let přinést řadu slev a výhod v Karlovarském kraji je jistě chvályhodná, bohužel realita je úplně jiná.

Když nám mailem přišla z kraje nabídka informovat naše seniory v Lokti i se všemi odkazy a možnost uspořádání osvětového semináře přímo u nás, vypadalo to slibně. Do té doby, než jsem si rozkliknul tu nabídku Slevy v kraji – zobrazit slevy.

Je jich tam zatím 22 a jedná se vesměs o slevy pohybující se v rozmezí 5%, 10 nebo 20%, především na nákupy v optice, knihkupectví, masáže, prodejny sýrů nebo kurzy. Tedy normální slevový kupón, jaký běžně dostáváme např. při vyúčtování plateb za telefon. Poněkud mi zarazila 15% sleva na lyžařskou nebo snowboardovou výuku, ale dobře, proč bych na stará kolena nezačal se snowboardem? Za vrchol však považuji poslední dvě „skvělé“ nabídky slev 0% ve Skiareálu Neklid na Božím Daru a v Bergzetru PAM v Jáchymově. To se moc nepovedlo a nevím, proč to v tom výčtu vůbec je, když tu žádná sleva není!

Spíše to působí, jako že si kraj dělá ze seniorů srandu.

zdroj : parlamentnilisty.cz

Když k tomu přidáme ještě nesplněné sliby hejtmanky Vildumetzové (ODS/ANO), která slibovala proplácení poloviny dálniční známky všem až do doby, než bude D6 hotová a do dnes z toho není nic,. Zůstává  už jen prostá otázka, kdo z koho udělal hlupáka a jak dlouho to ještě bude trvat?

,,Možná po volbách budou dálniční známky zadarmo úplně, ale hlavně levný špek, na který všichni už jednou skočili.”

,,Jasně, všechno bude zadarmo….”