13. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Chtěli prý snížit imunitu, dnes čelí vydání sněmovnou

kv listy fotokoláž

REKLAMA

Je to skoro čtyři roky co hnutí ANO slibovalo, že významně sníží imunitu poslanců. Dnes, když se jedná o jejich hlavních firemních manažerech jsou více než zdrženliví. Je z podivem, že právě „protikorupční hnutí,“jak se s oblibou nazývají se aktéři ihned nevydají sami a trochu překvapeně vyčkávají. Korupce a podvody, lži a výmluvy mají denně ve svém slovníčku jak pro své koaliční partnery, tak ostatní politické strany. Kauza  „Čapí hnízdo,“ kde Babiš opakovaně lhal v přímém přenosu před televizními kamerami je důvodem žádosti policie o vydání právě   Babiše a přeběhlíka Faltínka.
Babiš dnes zároveň řekl, že počítá se svým vydáním policii. Definitivně o jejich vydání k případnému trestnímu stíhání rozhodnou všichni poslanci. Zřejmě na schůzi, která začne příští týden.

Tak tito dva příkladem  už nepůjdou, jinak by to udělali okamžitě, aby se pravda rychle ukázala. Nejdříve byly smlouvy ztracené a dnes už je opět nalezli.

Všímavý divák musí ohodnotit, jak na tiskové konferenci poctivě přečetli to, co jim právníci napsali, ale zdali to byla pravda, asi rozhodne už jen nezávislý soud. Doufejme, že ne, jako ten o spolupráci s STB na Slovensku…

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.