Fake news karlovarské zastupitelky v přímém přenosu

REKLAMA

Karlovy Vary

Asi nejtrapnější fake news zažili kromě mnohých útoků na současnou koalici v Karlových Varech občané v přímém přenosu na samotném závěru po aprílového zastupitelstva města zastupitelé Pirátské strany.

Zastupitelům města se ztratila přes zimu stará pergola z koupaliště Rolava, která vzala za své krátce po té, co bývalý primátor i přes odpor některých členů koalice doslova na sílu a krátce pře volbami posvětil výstavbu projektu restaurace na Rolavě. Opět se jednalo o projekkt z pera rodinného příslušníka bývalé členky rady Tůmové (KOA). Bývalý primátor Kulhánek (KOA), tak přímo podpořil to, že původní pergola hojně využívaná občany města byla srovnána se zemí a právě na jejím místě měla vzniknout dnes u ledu restaurace za nehorázných sedm miliónů korun. I tímto způsobem se Kulhánek snažil si opět zajistit primátorské křeslo.

Vše vznikalo za jednatele Lukáše Červeného (ČSSD), který byl po volbách z funkce po novém roce odvolán.

V závěru jednání zastupitelstva města se přihlásila o slovo jinak nemluvná Barbora Hradečná (PIRÁTI), která se projevila vskutku originálním způsobem. Po té co její kolega Jindřich Čermák (Pirát a bývalý neúspěšný člen ČSSD) soustavně plísnil konstruktivní kritikou s přídomky až perverzní demagogie novou koalici si Hradečná ustřihla pěknou ostudu.

Piráti si “fake news” neužili víc,  než pár vteřin. Vše vzápětí uvedli na pravou míru koaliční zastupitelé.

video

zdroj:mmkv.cz

Vše se tradičně pokusil zamluvit bývalý oranžový přítel Čermák, ale už pozdě. Naše redakce zjistila, že pirátská zastupitelka Hradečná s uváděním nepravdivých informací má už své zkušenosti. První medii zveřejněnou nepravdivou informaci Hradečná  přímo o sobě uvedla na pirátském webu, kde tvrdila to, že dělala koncipientku v advokátní kanceláři, ale AK nic takového nepotvrdila.

číst dál…

4 komentáře: „Fake news karlovarské zastupitelky v přímém přenosu

 • 10. dubna 2019 (10:20)
  Trvalý odkaz

  Asi jste slečno nepochopila, že vás před všemi zesměšnil pan Bursík z ODS, který z vás on line udělal šiřitelku fake news. A ještě to tam někdo zazdil a řekl, že facebook se může mýlit. A dokonce to prý i potvrdil, takže nakonec fake news vypustil na váš účet pan Bursík. Ten se asi neomluví, kolují o něm různé zvěsti.

  • 10. dubna 2019 (08:30)
   Trvalý odkaz

   Pokud bude za co, tak se samozřejmě omluvím: Nemám problém s tím, uznat vinu a postavit se věcem čelem. Nicméně článek na který odkazujete má stejně bulvární titulek jako tento o fake news a jak vidíme, pravdivý obsah značně pokulhává. Pokud novinář dělá svou práci dobře, dá prostor oběma stranám k vyjádření. Můj komentář s uvedením pravdivým informací byl zveřejněn až po usilovném upozorňování po 11 hodinách! To nepovažuji za profesionální přístup.
   S pozdravem
   Hradečná

 • 9. dubna 2019 (08:44)
  Trvalý odkaz

  Bohužel pro vás se o žádné fake news nejedná jelikož původní pergola byla skutečně nalezena v areálu Lázeňských lesů tak, jak bylo avizováno. Pan Bursík v odpovědi na fb uvádí: “Slecno Hradecna, dekuji za Vasi informaci. Take jsem si ji zjistoval a mela jste vcera pravu. Je tam skutecne k te nove i zbytek te puvodni. Preji pohodovy den. Petr Bursik”
  Očekávám vaši omluvu. Mrzí mě váš přístup, kdy se za každou cenu snažíte udělat z jakékoliv informace senzaci, zde se vám to ovšem hrubě nepovedlo. S pozdravem Hradečná

Komentáře nejsou povoleny.