25. července 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Babiš bude dál trestně stíhán

KVListy

REKLAMA

Rozhodnutí Nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana vrací Českého premiéra Babiše do roviny trestně obviněného.

S Andrejem Babišem je dále v postavení obviněné Ing. Jana Mayerova. Ostatní osoby byly z další jednání vyloučeny proto, že již by nebyly zjištěny nové informace.

Zeman ke kauze postupoval stejně jako k jakémukoli jinému případu. Zastavení trestního stíhání bylo v rozporu se zákonem.

Dozorovat kauzu bu dál státní zástupce Šaroch.

Kauza čapí hnízdo se tak opět vrací do trestního řízení a budou pokračovat úkony v trestním řízení, proti dvěma obviněným.

Mladý Babiš bude z důvodu, že nebyl v ČR projednán v samostatném řízení.

Pavel Zeman četl spis celé tři týdny velmi podrobně a zrušil si i mnoho věcí ze svého programu.


Komentář KVL

Nové pořádky v politické kultuře ničí nejen rodinu Andreje Babiše, ale soustavně deformují názory občanů České republiky. V minulosti politické strany v takových případech takovou zátěž odmítaly nést a fakticky by k takové situaci nikdy nedošlo. V případě hnutí ANO je více než evidentní, že hnutí ANO je pouhá armáda „politiků,“ kteří poslouchají jedinou osobu a nejsou schopni takové situace řešit. Proto se táhnou nekonečné kauzy původně ministra financí a dnes i premiéra ČR, které se přelévají z jednoho volebního období do druhého.

Dnes už občané ani neví komu věřit, protože i Andrej Babiš byl mnohokrát veřejně usvědčen, že není vzorem morálních hodnot, slušnosti, pravdomluvnosti a konání na podání ruky.

A prezident Zeman, který dnes chce dát premiérovi abolici?

zdroj:YouTube


 

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.