13. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Bečovské slavnosti

REKLAMA

Dne 18.7.2021 se konaly v Bečově v Botanické zahradě již po sedmnácté  snídaňové slavnosti. Počasí bylo nádherné. Od devíti hodin hrála skupina MARIACHI ESPUELAS, která hraje především Mexické písně, americké country a moravský folklor.

Během jejich vystoupení probíhala soutěž o nejlepší bramborák. Zúčastnilo se pět soutěžících. Pětičlenná porota, která ochutnávala, měla opravdu co dělat, aby vybrala ten nejlepší.

Po vyhodnocení cen vystoupila skupina BUGR BAND. Pro děti byly připraveny různé akce, třeba malování a další jiné. Návštěvníci si mohli prohlédnout Botanickou zahradu v celé své kráse. Šest tanečnic z Karlovarska, které se sešly v botanické zahradě, zpříjemňovaly atmosféru hudbu tancem. Odpoledne v jednu hodinu nastoupila skupina FERNETIC, která hrála a zpívala do patnácti hodin. Po jejich písních pokračovala pohádka pro děti „Jak Honza zachránil mlynáře“, kterou zahráli ochotníci z Ostrova. V šestnáct hodin začal koncert ZUŠ Bečov a Bečovské flétny, pod vedením Martina Mosátha, který zakončil celý program v botanické zahradě.


Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.