Ruské lodě se opakovaně přiblížily k území Británie

REKLAMA

V sobotu 23. prosince se britská fregata HMS St Albans vydala vstříc ruskému vojenskému plavidlu Admirál Sergej Gorškov, které v Severním moři plulo v blízkosti britských vod. Britský ministr obrany Gavin Williamson v prohlášení uvedl, že Londýn se nebude rozpakovat bránit své vody a nebude tolerovat žádnou formu agrese.

Ministerstvo obrany Spojeného království rovněž oznámilo, že britská loď HMS Tyne byla povolána k doprovodu ruské výzvědné lodi, která se plavila Severním mořem a Lamanšským průlivem. Ke sledování dvou dalších ruských lodí pak Británie vyslala helikoptéru.

Agentura Reuters připomněla, že vztahy mezi Londýnem a Moskvou jsou v současné době na bodu mrazu. Britský ministr zahraničí Boris Johnson minulý týden prohlásil, že existuje řada důkazů, které usvědčují Rusko ze zásahů do voleb v cizích zemích, na což jeho ruský kolega reagoval tím, že Johnson nemůže své tvrzení doložit.

ČTK.

VOLBY V ČR BYLY ZMANIPULOVÁNY?

A co byste řekli tomu, kdyby skutečné výsledky voleb byly jiné? Kontaktoval mě můj známý z Německa a potvrdil mi, že volby v ČR byly opravdu zmanipulovány ve prospěch Hnutí ANO, které je vedeno bývalým spolupracovníkem StB, Andrejem Babišem, který praktiky StB zavedl i v rámci Finanční správy a Ministerstva financí. Jeho poskok, údajný šéf Finanční správy, Martin Janeček, plní své úkoly zřejmě na výbornou. Mohu s klidem napsat, že můj německý známý má tyto data ze spolehlivých zdrojů.

číst více na tadesco.cz…

 

https://youtu.be/O7uI8TkDqGM