Cenu Barona Prášila vyhrál politik z líhně ODS

REKLAMA

Karlovarský kraj-Cenu Barona Prášila vyhrál politik z HNMRM, původně z líhně ODS

Bývalí členové ODS se prostě nezapřou, aneb vrána k vráně sedá…

To co politik a moralista Blažek kategoricky odmítal, ihned vzápětí po volbách bez mrknutí oka udělal. Náměstek a člen rady Karlovarského kraje je už šestým rokem a k tomu ještě starosta Aše. Přitom nešetřil kritikou na souběh funkcí u hejtmana Novotného, dnes v tom tiše podporuje hejtmanku Mračkovou, která krom hejtmanky a poslankyně je předsedkyní asociace krajů.

To co dříve stará parta z ODS neúnavně kritizovala, protože se to nedalo absolutně stihnout, tak dnes už šestým rokem jako členové ANO a HNMRM vesele dělají.

A co občané…, asi si opět dali gól do vlastní branky…

Dlouhá léta, opředená stovkami kmotrů, tisíci a jednoho skandálu se v nových dresech vrátila do vedení Karlovarského kraje staří známí z a dlouholetí a zkušení matadoři původem z ODS. Ostatně hnutí ANO 2011 je v Karlovarském kraji bývalými členy nejen z ODS doslova krvavě prošpikováno potřebnou demokratickou většinou bývalých “ODSáků” a dnes vládnou v tričkách pod křídly Andreje Babiše.

Podle současného premiéra Andreje Babiše je mimo jiné ODS strana plná korupce, přitom se opět dere na politické výsluní. Ale mnoho nevěrných spolustraníků ODS rychle a tiše opustilo, když šla na politické dno. Staronoví politici s chameleónskou obratností naskákali kam se dalo, jen aby byli zase u toho (u lizu). Aby mohli konat pro občany to dobro, které vždy ODS předvedla dokonale vyluxovanými veřejnými rozpočty. Ještě nedávno splácela ČSSD a KSČM půlmiliardový úvěr, kterým zadlužil Karlovarský kraj na téměř osm let tehdejší hejtman za ODS Josef Pavel (dobrý známí současné hejtmanky Mračkové (ODS/ANO)

,,POLITIČTÍ TURISTÉ SE PRO BLAHO OBČANŮ MOHOU DOSLOVA STRHNOUT! “

Budeme postupně informovat, kdo jsou současní, ale především bývalí členové ODS, kteří svlékli hroší kůži, aby mrštně přeskočili do nové strany a hájili tu pravdu, pro kterou jsou momentálně ochotni voliči jít ještě volit. Pravicoví k levicovým stranám, to už bude asi jedno. Jen chytit včas vlnu, na které by mohli letět zase chvíli v oblacích a opět fintou, či podfukem už na samém počátku začít dělat to nejlepší pro občany, voliče.

,,A funkce, ty nikdo před volbami nechce.”

Veřejné lži v přímém přenosu jsou asi jedinou možností, jak národu připomenout to, co politici lidem říkají a to, co následně politici skutečně dělají, nebo někdy i nedělají.

V karlovarském kraji by v soutěži o největšího politického pohádkáře v přímém přenosu vyhrál opět bývalý člen ODS Dalibor Blažek. Ten už proti své vůli šestým rokem spokojeně sedí na politické žili náměstka hejtmanky Karlovarského kraje, která je úplně náhodou také bývalou a dlouholetou členkou nechvalně známé ODS.

,,Vrána k vráně sedá, křivý, křivějšího hledá?”

Politik Dalibor Blažek je mimo jiné starostou obce Aš, členem výboru ROP Severozápad, dále náměstek hejtmanky a podnikatel ve stavebnictví.

Čím si vysloužil člen rady Kraje a náměstek hejtmanky Blažek, dnes člen Hnutí za harmonický rozvoj měst (HNMRM)  titul ,,Barona Prášila.”

 [huge_it_video_player id=”2″]

zdroj:MMTV / ČT

připravujeme: ,,Vrána k vráně sedá, křivý, křivějšího hledá.”

Každoroční aprílová cena Barona prášila, byla již odstartována…