30. května 2024

zprávy z Karlovarského kraje

41. SJEZD ČSSD V HRADCI KRÁLOVÉ JE MINULOSTÍ

KVListy

REKLAMA

Prezident Miloš Zeman při svém projevu na 41. sjezdu ČSSD opět neskrýval svoje levicové smýšlení,

kde ho partaj jakožto i v loňské roce do Hradce pozvala. „Nepropagujte pochod homosexualistické ideologie – Den gay radosti /Prague Pride/, zaměřte se raději na pracující lid a všude přítomné osoby, které již nejsou zaměstnaneckou osobou a živí se z důchodu. Tyto voliče, kterých je zhruba 7 MIL., jste od sebe po celou dobu odháněli. Česká strana sociálně demokratická rovněž tak jaksi pozapomněla na své úspěšné komunální politiky“…To by nebyl přeci ani Miloš Zeman, kdyby neměl ve své agitaci zahrnutý bonmot v podobě jeho do urny vhozeného hlasu při konání voleb do Evropského parlamentu, který již přislíbil sociální demokracii. A když prý přesvědčí i svoji drahou choť, budou hlasy hnedle dva!

Na programu druhého sjezdového dne byla volba dalších místopředsedů ČSSD: současných ministrů Jany Maláčové, Tomáše Petříčka, starosty z Nového Města na Moravě Michala Šmardy a poslance Ondřeje Veselého. Ve druhém kole klání se utkali místopředseda Sněmovny Tomáš Hanzel a komunální politička z Přibyslavi Lucie Orgoníková /též bývalá mluvčí vlády/. Vítězně z tohoto duelu, nevzešel žádný kandidát. Post zůstane proto neobsazen.

ČSSD chce „válčit“ s oligarchou Babišem, s politickými pijavicemi a atmosférou nejistoty. Na sjezdu delegáti odsouhlasili listinu, v podobě Manifestu ČSSD, jejíž výsledkem se má stát nový program. V přípise se mimo jiné praví:… „Ve společnosti se rozmohli paraziti, kteří napadají bezmocné důchodce. Surově bezohlední jsou i politické pijavice/šmejdi v podobě narychlo založených hnutí na tzv. pouze jedno použití, kteří pro hlas voličův jsou ochotni udělat cokoliv. Třeba se i rozkrájet. Svojí iniciativou destabilizují společnost, ve které organizovaně vyvolávají strach a nenávist. Vůbec nemají snahu rozporů ve společnosti mírnit natož řešit. Svojí třešinku na dortu hledají mezi frustrovanými voliči, kteří se po roce 1989 cítí jako oběti.  Oligarchie započala vytlačovat demokracii. Úkolem pro stranu sociálně demokratickou je tomuto fenoménu jasně čelit“…..

Paradoxem na shora uvedeném je, že například sociální demokracie je opět ve vládě s oligarchou Andrejem Babišem. Jak s tímto jevem chtějí fakticky zamést? To už se v manuálu bohužel nikdo nedočte.

Při rozhovoru s redaktory Zpravodajství FTV – Prima, čerstvě zvolený místopředseda Michal Šmarda hovořil o přítomnosti kmotrů/lotrů v ČSSD, kteří vše podřizují spíše svému osobnímu vlivu a zájmům, než aby pomáhali lidem, který je ČSSD tolik opěvován. Na položenou otázku :..“jak je vymést z ČSSD?“. Zcela prostě zareagoval starosta z Nového Města na Moravě M. Šmarda slovy :..“ať nalezou do jiných stran nebo politických uskupení, které jsou na rozdíl od ČSSD právě založeny na mocenských vlivech.

Mocenské vlivy v ČSSD?

U buňky socialistů v Karlových Varech, tak veselá nálada na palubě zas nepanuje. Po celou tu dobu „rádoby zezadu, jakožto malá nápověda u divadelního ochotnického spolku sedmé kategorie“ účinkuje v barvě orangutana dnes již veřejnosti dobře známý přítel A. Š., který se neštítil vlajkovou loď v karlovarském teritoriu propojit podnikatelem M. Š., kdy po zfalšované okresní konferenci, kde se podvádělo v přímém přenosu quasi „Reality schow“, za dozoru pěkně vypečeného okresního tajemníka ČSSD J. D., dal oranžový A. Š. veslo Radce Poláčkové, která je zaměstnankyní  podnikatele M.Š. Nutno podotknou, že změna názvu KV ARÉNY na REALISTIC  ARÉNA proběhla v Karlových Varech těsně před komunálkami 2018 a v současné době je předmětem vyšetřování Policie ČR.

Souvisí změna názvu KV ARÉNY na REALISTIC  nějak s nominací Radky Poláčkové do nového sedla předsedkyně OVV  ČSSD Karlovy Vary?

Zaprodal snad podnikatel A. Š.  podnikateli M. Š. buňku socialistů v Karlových Varech?

Tyto otázky ponechá redakce již zcela na důvtipu voličů/čtenářů samých. I z této buňky v Karlových Varech byla na dvoudenní sjezd do Hradce vyslána skupinka vazalů oranžového podnikatele A. Š. Dle našeho názoru, tam marnili jen svůj drahý čas, protože handlování s hlasy v ČSSD opět citoval přímo na sjezdu jeden z jeho účastníků a to v přímém přenosu .

Zdroj:ČT

To, že Ryba smrdí od hlavy, platilo vždy a všude. Jen v karlovarské sociální demokracii se jaksi zastavily více jak 16 let s jejich sebereflexí všechny časomíry světa.

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.