14. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Charitativní papučový ples

REKLAMA

Dne 7. října 2022 v Lidovém domě ve Staré Roli se pořádal papučový ples.

Tato akce patří do celorepublikové kampaně Světového dne hospiců. Tento ples uspořádal Mobilní hospic  Pavla Andrejkiová – Ladara. Charitativní ples byl uspořádán na podporu paliativní péče v Karlovarském kraji.

Výtěžek z této akce bude použit na rozvoj poskytování speciální paliativní péče pro nevyléčitelně nemocné a umírající v domácím prostředí.

Od osmi hodin mohl začít program. Celý večer doprovázela kapela A. S. Band a DJ David Rudolf, jednotlivá čísla uváděla Bc. Milada Švandová. Program zahájilo vystoupení  skupiny One Crew – senioři. Po vystoupení následovalo poděkování finančním sponzorům. Kolem stolů chodila děvčata padesátikorunovými lísky do tomboly.  Každý druhý lístek vyhrával.

Na tuto akci byly pozvány karlovarské tanečnice nazývané Country Ladies. Tanečnice jsou rády, když je někdo pozve a mohou zatancovat lidem pro radost. Všichni se dobře bavili. Kolem desáté hodiny měla vystoupení tanečnice Jana Havsa s orientálním tancem. V jedenáct hodin vystupovali karatisti z oddílu Champions Team Chodov. Po každém vystoupení hrála hudba. Konečně před dvanáctou hodinu se mohly tanečnice převléci do svých tanečních úborů. Byly totiž půlnoční překvapení. Karlovarské tanečnice zatancovaly tři tance. Měly velký úspěch. Všem přítomným se to moc líbilo.

Tanečnice děkují společnosti Pavla Andrejkiová -Ladara za pozvání. A těší se někdy příště.


Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.