13. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Cvrnkání kuliček o putovní pohár

REKLAMA

Karlovarské hráčky hrají po kuličkové sezóně na Rolavě každým rokem o putovní pohár.

Tento pohár jim daroval důchodce Karel, který kdysi s nimi zkoušel hrát v začátcích hraní kuliček a zároveň jim zpříjemňoval svým humorem tréninky.

Dne 4. října 2022 byl v tomto roce poslední open turnaj na Rolavě. Tohoto turnaje se zúčastnilo devět hráčů. Jedna hráčka Bára přijela až z Prahy, aby si zahrála s karlovarskými hráčkami. Počasí bylo nádherné.

V posledním open turnaji zvítězila právě Bára Hobžová z Prahy, druhé místo obsadila Věra Žemličková a třetí místo Dagmar Zinková, obě z klubu Hrajeme kuličky Karlovy Vary. Všem velká gratulace.

Po týdnu dne 12. října ve středu se hrálo tradičně o putovní pohár, a to jen mezi sebou. Vždy, kdo ho získá, se o něj stará celý rok. Počasí bylo pěkné – ani zima ani horko. Hrály na jedno vítězství každý s každým. Je to zábavná hra. Vloni pohár získala Dagmar Zinková, která ho letos předávala vítězce Míle Šlechtové. U té bude pohár do konce sezóny roku 2023. Tím zakončily sezónu cvrnkání kuliček na Rolavě.

Prohlédnout fotky hráčů si můžete, na stránkách Hrajeme kuličky Karlovy Vary. Rádi přivítají další zájemce o hraní kuliček.

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.