25. července 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Členové ČSSD se do mobilizace nehrnou

Navzdory tomu, že vicepremiér a šéf ČSSD Jan Hamáček vyzývá své spolustraníky v dramatickém apelu k mobilizaci na podporu svou i strany, žádný mimořádný ohlas zatím nevyvolal.
REKLAMA

Ti sice nevěří, že by Hamáček chtěl v Moskvě zobchodovat utajení Vrbětic za milion vakcín Sputniku a uspořádání summitu Biden–Putin v Praze, jak tvrdí článek serveru Seznam Zprávy, ale shoda už nepanuje v tom, zda Hamáčkovo vysvětlování je věrohodné.

Hamáček v dopise straníkům, o němž Právo v úterý informovalo, přirovnal článek ke kauze lithium a Kubiceho zprávě, jejichž cílem bylo poškodit soc. dem. před volbami.

Cestu do Moskvy však už přestal označovat jako kamufláž, ale označuje ji pouze jako „okrajový detail, kterým řešil příjezd českého velvyslance z Moskvy do Prahy“.

Nasypal si trochu popela na hlavu přiznáním, že to „nebyl nejšťastnější taktický krok“, ale současně naznačil, že je to nic ve srovnání s jeho „fenomenálním úspěchem“, jímž bylo rozbití agentur ruských tajných služeb na velvyslanectví v Praze. V posledních dnech vyjma citovaného dopisu Hamáček mlčí.

číst více ze zdroje seznam zprávy.cz…


KVListy sjezd ČSSD

Je jasné, že pravdu nebude jednoduché získat, možná i proto, že v ČSSD se pravda úplně nikdy moc nenosila. I prezident Zeman na jednom ze sjezdů ČSSD, kam byl pozván prohlásil: „Nebuďte stranou podrazáků.“


Kriminální kauzy ČSSD. Přehledně

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.