ČR má nové europoslance, ČSSD totální propad

REKLAMA

Výsledky voleb do Evropského parlamentu ukáží krom budoucího směřování EU, také postoj ČR k palčivým problémům týkajících se především migrační vlny, ale také společné evropské měny i demokratické diktatury zájmů velkých proti zájmům malých, nebo kolonizace bohatými těch chudších s pokrytectvím o rovnosti za pomoci skvělých pravidel, provrtaných tisíci výjimkami pro vyvolené.

Češi se vezou zatím jako evropané druhé kategorie, tomu odpovídala i volební hesla typu “dvojí kvalita potravin.”

Asi jediným mezníkem, který může paradoxně sjednotit evropské státy je odchod nespokojených angličanů, kteří své vlastní dítě dnes ještě před jeho dospělostí z mnoha důvodu nevýhodnosti za  dramatických a politických okolností poprvé asi bez výhod pro sebe nadobro opouští.

Historicky Anglie často vybírala více daně od zemí, které před tím vojensky pokořila. Království nebylo nikdy připraveno na někoho pracovat, to byl vždy úkol otroků a později svobodných občanů s omezenými právy dobitých kolonií po celém světě.

zdroj výsledků voleb:reflex.cz

V Čechách zaznamenali největší propad socialisté. Česká sociální demokracie propadla. Neuaspěl ani lídr z Karlovarského kraje europoslanec Pavel Poc, který voliče k urnám nepřivedl a nepřesvědčil. Kmotrovské praktiky v ČSSD často likvidovaly výrazné osobnosti, které nebyly ovladatelné, ale v ČSSD mohli tvořit právě důvěru voličů pro své osobnostní vlastnosti. Kmotři tak postupně zlikvidovaly perspektivu pro mladé lidi a ČSSD dospěla k hluboké a neodvratné personální krizi. Osobnosti z ČSSD se dnes často objevují jako členové a úspěšní politici jiných politických subjektů už na úrovni komunální politiky. V ČSSD zůstávají známí i neznámí kmotři s obehranými figurkami, které už veřejnost dlouho hlasitě odmítá.

Pavel Telička přes masivní kampaň po odchodu z hnutí ANO neuspěl.

Kdo vodí za ručičky lidi v ČSSD na Karlovarsku

fotokoláž fb cssd