FC Lokomotiva K. Vary, Slavie K. Vary B

Dne 28. května 2023 byly pozvány karlovarské tanečnice Country Laides od FC Lokomotiva panem předsedou Petrem Kořánem na fotbalové hřiště Lokomotiva, aby zpříjemnily hostům přestávku tancem, mezi prvním a druhým poločasem fotbalového utkání.

Tentokrát hráli krajský přebor muži TJ Lokomotiva K. Vary a Slávie K. Vary B. Začátek utkání se konal v 10.15.hod.

V první polovině utkání vedli hosté čtyři dva nad domácími. Po první polovině fotbalového utkání, nastoupily tanečnice na hřiště, aby zpříjemnily hostům fotbalový den. Opět měly úspěch. Po skončení tance se odebraly z hřiště a fotbalisti mohli pokračovat kopanou v druhém poločase.

Tanečnice šly z hřiště k místu, kde dostaly pohoštění od předsedy pana Petra Kořána. Zde má fotbalový klub FC Lokomotiva občerstvení pro fotbalisty a hosté.

Fotbalové utkání skončilo výhrou pro Slávii K. Vary. FC Lokomotiva K. Vary 3:7 Slavie Karlovy Vary B

Karlovarské tanečnice opět děkují za pozvání panu předsedovi Petru Kořánovi a celému klubu FC Lokomotiva. A zároveň se těší na další pozvání od fotbalového klubu.