Ferklová chce změnit Karlovy Vary, aby zase byly důstojným městem

REKLAMA

Karlovy Vary – Hnutí ANO už má kandidátku. Volební výsledek pro ANO je jasný, vyhrát komunální volby. Hejtmanka a poslankyně parlamentu ČR Jana Vildumetzová komentuje, že  Karlovy Vary potřebují restart, protože se neposunují dopředu.

Do kampaně o přízeň voličů vysílá hnití ANO v Karlových Varech úplně nové lidi, protože původní členy, kteří vstoupili do politiky bez politické minulosti a byli do té doby politikou nepolíbeni již  jako do jednoho z hnutí ANO jako zvolení zastupitelé vystoupili. Důvodů bylo mnoho, ale společný jediný. Do hnutí vstupovali lidé, kteří přecházeli z různých politických stran a následně převzali v Karlových Varech i politickou moc a to se bývalým původně nestraníkům nelíbilo. Hejtmanka uvedla, že tehdy ANO nereprezentoval pravý lídr.

Lídrem karlovarské kandidátky je současná ředitelka Grandhotelu Pupp Andrea Pfeffer Ferklová, druhým na kandidátce bude manažer Tomáš Trtek, třetí  je podnikatelka Hana Žáková, čtvrtý je podnikatel Martin Dušek a páté místo drží Lubomír Kovář z Euroregia Egrensis.

„Je to výzva, jak to změnit, aby Karlovy Vary zase byly důstojným městem,“ uvedla ředitelka hotelu Pupp Ferklová (na fotografii vlevo).

Je to i důvod, proč kandidaturu za ANO přijala. Pupp řídí už čtrnáct let a v případě, že by ANO v Karlových Varech uspělo, post primátorky by přijala a z postu ředitelky hotelu by odešla.

V Karlových Varech se posledních osm let bez přerušení v primátorském křesle zabydlel Petr Kulhánek z lokálního hnutí Karlovarská občanská alternativa, který se také celou dobu snaží, aby Karlovy Vary zase byly důstojným městem.

zdroj : foto facebook