30. května 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Festival v Karlových Varech má nového sponzora

KVListy

REKLAMA

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary má konečně náhradu za polostátní společnost ČEZ, který jako jeden z největších sponzorů se koncem února rozhodl ukončit spolupráci. Pár měsíců před zahájením festivalu by  ČEZ moc radosti organizátorům festivalu asi neudělal, ale stalo se.

Podle informací HN firma EP Industries ve spolupráci s internetovým gigantem Mall.cz pošle tolik potřebné peníze, ten už festival sponzoruje a nyní navýší plnění. Tyto dvě společnosti napojené na jednoho z nejbohatších Čechů Daniela Křetínského asi MFF letos zachrání.

„V rámci našich úspěšných offline aktivit, kdy jsme vloni na Karlovarském festivalu představili Mall.cz park, jehož koncept byl letos k vidění ještě v rámci olympijského parku v Brně, jednáme s festivalem pochopitelně i letos. Jednání o partnerství je na dobré cestě. Dlouhodobě se chceme našim zákazníkům maximálně přibližovat a prožívat s nimi takovéto významné události,“ uvedl mluvčí Mall.cz Jan Řezáč.

Jeden z největších filmových svátků Evropy bude i letos připomínat slávu stříbrného plátna i přes to, že doba internetu a rozvoj technologií dnes umožňují mít kino doma v obýváku, ale atmosféru plných sálů nenahradí.

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.