HC Energie Karlovy Vary vstupné na play-out

Jednotlivé vstupné na tři domácí zápasy skupiny o umístění je upraveno na 50 % ceny vstupenek ze základní části, majitelé permanentních vstupenek platí za dva zápasy a jeden mají zdarma, zde neplatí slevy pro seniory, děti, studenty a ZTP.

Systém play-out

Hokejová extraliga pokračuje po základní části zápasy play-off a ve skupině na umístění na 11. – 14. místě, zvané play-out. V této čtyřčlenné skupině se rozhodne o dvou účastnících baráže. Hokejisté HC Energie se v play-out utkají s  Chomutovem, Pardubicemi a s Litvínovem. V šesti kolech se vzájemné střetnou dvakrát, jednou na domácím ledu a jednou na ledu soupeře. Body získané v základní části se přenášejí.

Ceny permanentních vstupenek na play-out 2018/19

KATEGORIE SEKTORY ZÁKLADNÍCENA PŘEDPRODEJTICKETPORTAL
kategorie I 101, 102, 109, 110, 111, 118 220 Kč 220 Kč
kategorie II 103, 104, 107, 108, 112, 113, 116, 117 160 Kč 160 Kč
kategorie III 105, 106, 114, 115 120 Kč 120 Kč
vozíčkář ZTP/P 1+1 105, 106, 114, 115 50 Kč 50 Kč

Prodloužení permanentních vstupenek na play-out bude probíhat ve čtvrtek 7. března, v pátek 8. března a v pondělí 11. března od 15:00 do 18:00 hodin v pokladně č. 2. Nabití permanentní vstupenky pro play-out je možné také online v systému Ticketportal.cz

Pokladny v KV Areně

Pokladny se otevírají 90 minut před začátkem zápasu a vstupenku si můžete zakoupit ještě 60 minut po jeho zahájení. Aréna se otevírá hodinu před začátkem utkání.

Děti do 3 let vstup zdarma

Děti do 3 let mají vstup zdarma bez vstupenky s podmínkou, že si dítě rodič posadí na klín. Do VIP zóny musí mít vlastní vstupenku dítě starší jednoho roku.

Vstupenky tradičně pro fanoušky hostujícího týmu

Místa určená pro fanoušky týmu soupeře jsou vyhrazena v sektoru 113 v řadách 12 – 19 (celkem 164 míst). Cena vstupenky je stejná jako všechny jiné vstupenky kategorie II. Vstupenky pro fanoušky hostující týmu lze objednat v sekretariátu klubu na e-mailové adrese hokejkv@hokejkv.cz a v sekretariátu si je i vyzvednout a zaplatit, čímž se předejde stání u pokladen.

Hromadně lze objednat vstupenky

Klub nabízí objednávku v minimálním počtu dvaceti vstupenek pro firemní a společenské organizace. Objednávky na e-mailové adresy hokejkv@hokejkv.cz, nebo hajkova@hokejkv.cz.

Bonus členům věrnostního klubu

Při nákupu vstupenky nebo permanentní vstupenky předložte svou členskou kartu věrnostního programu a zpětná náhrada bude vložena do systému. Pro člena věrnostního programu HC Energie platí, můžete uplatnit po celou dobu prodeje permanentních vstupenek.

VIP vstupenky

Do VIP zóny (4. podlaží KV Areny) se vstupenky neprodávají a jsou vydávány jen partnerům a hostům klubu. Platnou permanentku nebo jednorázovou vstupenku musí mít každá osoba starší 1 roku.