Kdo chce s vlky býti, musí s nimi výti

REKLAMA

Region Karlovarsko-Pirátská strana je tak flexibilní, že asi Piráti úplně zapomněli, čí vlastně jsou.

Zatím co karlovarští zastupitelé se postavili za občany, které trápí soustavný hluk “létajících sekaček na trávu” nad Karlovými Vary a okolními obcemi, tak krajští Piráti si spokojeně hlasují pro provozování letecké školy F Air.

Piráti se v diskusi k záměru vůbec nevyjádřili a tiše ho podpořili

Jak se populisticky zalíbit voličům a přitom nešlápnout do lejna, udržet se v krajské koalici za každou cenu se rýsuje posledních pár dní stále více.

Inu, flexibilní myšlenky a ještě flexibilnější program.

,,Za hlubokého socialismu se takovým vykukům říkalo prospěcháři. Ti byli přilepení u korýtek jen pro prospěch, ale nikoli svých spoluobčanů, nýbrž svůj vlastní.”

Na pirátské bárce se tak v podpalubí objevují první hlodavci, kteří si svá rozhodnutí budou muset odůvodnit, aby se druhý den nemuseli vyhýbat zrcadlu v koupelně a v něm nespatřili právě oblíbeného politického hlodavce.

Pochvala Pirátů členy petičního výboru ta to, že se věnují citlivému tématu byla po hlasování na kraji asi dostatečnou sprchou naivních a důvěřivých občanů, kteří viděli realitu v přímém přenosu při hlasování Pirátů v krajském zastupitelstvu.

Pirát sedící hned na dvou politických židlích Josef Janů, který zastupuje občany Karlových Varů a Kraje za občany města neztratil jediné slovíčko. Kdo a za co uložil ,,Bobříka mlčení” jinak výřečnému mluvkovi se asi nikdy občané nedozví.

,, Kdo chce s vlky býti, musí s nimi výti,” asi nejlépe vystihuje, jak Piráti prodali bez mrknutí oka své občany a voliče.

Příspěvky, které se objevili facebooku jsou jen trpkým zklamáním a některé naše redakce vybrala :

“Bohužel až po tomto teatru napadají slova, které by člověk rád řekl dotyčným, kteří tuto školu chtějí a podporují. Nosí křížek na krku a hlásí se ke křesťanství…. a jak mohou toto dopustit, přisluhovat. Přece nebudu páchat věci, které jsou vědomně destruktivní a ubližují a ničî…..oni se ze svého jednání a rozhodnutí budou jednou zpovídat. Ale to co zničí už se nedá vrátit…, uvedla na FB JM.

Karla Maříková Podle Státního zdravotního ústavu je prokázaným účinkem hluku ve dne poškození sluchu, vliv na kardiovaskulární systém a nepříznivé působení na osvojování řeči a čtení u dětí. V noci pak hluk prokazatelně působí poruchy spánku, zvýšené užívání léků na spaní nebo změny fyziologických reakcí těla.”

Piráti se v diskusi k záměru vůbec nevyjádřili a tiše ho podpořili.

Tato tisková zpráva hovoří za naše politiky Piráty dost jasně.

zdroj:youtube