20. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Jeden ze dvou chce být hejtmanem

REKLAMA

Nevídaná drzost a arogance moci.

„Vaše nabídka je prakticky totožná s nabídkou, kterou jsme už obdrželi, a neodráží vývoj vyjednávání. Musíme proto s politováním oznámit, že na ní nemůžeme přistoupit. I nadále trváme na návrhu, že hejtmana bude navrhovat naše koalice,“ uvedli lídr ODS Karel Jakobec a za lidovce Olga Haláková.

Ano, přesně tak se vyjádřil jeden ze dvou zvolených členů ODS, kteří se prodrali ve spolupráci s KDU ČSL do krajského zastupitelstva.
S takhle slabými výsledky a takové ambice se jeví více jako výsměch všem lidem, kteří přišli volit své zástupce do krajského zastupitelstva, které čítá pět a čtyřicet zastupitelů.
Karel Jakobec a Jan Bureš si rozhodně se sebereflexí nedělají starosti. Spíš se chovají, jako by jim krajský rozpočet patřil a mohli si sním dělat, co si umanou.
Naopak daleko kultivovanější a věcné sdělení voličům předvedl Petr Kulhánek (KOA).
„Máme zato, že to je jediná cesta k řešení současné situace. Jsme připraveni stále, a rádi bychom pokračovali v konstruktivní diskusi nad kompromisem s cílem dosáhnout výsledku, který by mohl oslovit většinu a docílit vytvoření většinové koalice, která bude řešit skutečné problémy Karlovarského kraje.,“ uvedl lídr STAN a člen místního sdružení KOA.
Chamtivost a nestydatost ODS je historicky mnohokrát zdokumentována, ale to měla ODS skutečné výsledky a nepaběrkovala voliče promyšlenými tahy, kdy se spojuje s kýmkoli, aby se propasírovala přes odpor lidí, kteří nechtějí ODS v Karlovarském kraji volit.
Členové ODS a KDU ČSL i přes to, že lídr STAN Petr Kulhánek jim nabídl, že on hejtmanem nebude to odmítli, protože post hejtmana jim postoupilo až dosud s nimi spolupracující hnutí ANO, jehož předsedkyně Jana Mračková Vildumetzová je bývalou a dlouholetou členkou právě korupcí a privatizačními kauzami opředené ODS.

Mimo jiné rozkrádání a podvádění kritizuje u ODS neúnavně předseda hnutí ANO Andrej Babiš, ale to nejspíš bývalé člence ODS Janě Vildumetzové Mračkové vůbec nevadí. „Nový kabát v hnutí ANO zatím dobře hřeje.“

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.