13. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Odstoupil předseda hnutí Karlovaráci

Rozdílné byly naše názory na strategii povolebního vyjednávání i samotnou politickou orientaci preferovaných subjektů. Dočasně jsme se stali součástí bloku, kde někteří jednotlivci, kteří jsou jeho součástí, aplikují pro nás nepřijatelné metody. Tento „nový styl“, odvíjející se v prostoru médií a sociálních sítí zasahujících do činnosti ostatních politických subjektů a jejich členských základen...

KVListy archiv

REKLAMA

Hnutí Karlovaráci kandidovalo v krajských volbách jako součást projektu VOK. Po volbách vznikly problémy, kdy se od kandidátů VOK a členů hnutí Karlovaráci ve stejných osobách nepodařilo vyřešit,  jak se budou spojené nádoby tvářit navenek pro voliče. To, že zvolení krajští zastupitelé za VOK jsou zároveň členy hnutí Karlovaráci jasně vypovídá o tom, že se nejspíš jedná o stejný „marketingový pelech.“

Vše vyústilo v  rozhodnutí definitivně ukončit podporu a účast Karlovaráků ve VOK, poznamenal v tiskové zprávě místopředseda Karlováráci Miroslav Vaněk.

Rozdílné byly naše názory na strategii povolebního vyjednávání i samotnou politickou orientaci preferovaných subjektů. Dočasně jsme se stali součástí bloku, kde někteří jednotlivci, kteří jsou jeho součástí, aplikují pro nás nepřijatelné metody. Tento „nový styl“, odvíjející se v prostoru médií a sociálních sítí zasahujících do činnosti ostatních politických subjektů a jejich členských základen, nebo dokonce soukromí jednotlivců, je pro nás nepřijatelný. Rádi bychom tak přispěli k tomu, aby zveřejňované statusy poctivě vyjadřovaly realitu, doplnil pro veřejnost Vaněk

Vyhlášené vzkazy do médií

Politické rozhodnutí hnutí Karlovaráci podporují na rozdíl od bývalého předsedy Märze, zastupitelé MUDr. Jiří Brdlík a Václav Skuhravý, kteří jsou oba dva připraveni prosazovat své postoje za hnutí Karlovaráci. (poslušní)  
Podle místopředsedy hnutí  Karlovaráci Miroslava Vaňka, předseda hnutí Karlovaráci MUDr. Josef März odstouplil z funkce předsedy hnutí  4. 10. 2020. (neposlušný zastupitel sympatizující s hnutím STAN a KOA, který se vymezuje ke spolupráci hnutím ANO a ODS na krajské úrovni)

KDO JSOU POLITICI VOK A KARLOVARÁCI

O politickém uskupení VOK a Karlovaráci budeme informovat, především zajímavé budou informace i jeho zakládajících členech, jejich minulosti, napojení na podnikatelské struktury a financování celého politického projektu.
Možná trochu napoví to, že schůze hnutí  Karlovaráci často probíhají v Karlových Varech v multifunkční hale KV Aréna, nebo v prostorách spřízněných podnikatelů, kteří stojí v pozadí celého projektu.
Není tajemstvím, že politicky angažovaní jsou přednostně bývalí členové ODS, a ekonomicky navázané osoby, které jsou součástí spíš podnikatelských aktivit a úzkých skupin, než politických názorů, které by měly vést k lepšímu životu občanů Karlových Varů nebo Karlovarského kraje. 

Teplárna města pronajata bez výběrového řízení na 10 let

Za Karlovaráky plní program Kulhánek s Holoubkem

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.