25. července 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Jsem zhnusen z politiky a korupce

Poslední anketa občanů Karlovarského kraje, které se účastnilo více než tisíc respondentů opět potvrzuje, že občané Karlovarského kraje poukazují stále na korupci a chování politiků.Poslední anketa občanů Karlovarského kraje, které se účastnilo více než tisíc respondentů opět potvrzuje, že občané Karlovarského kraje poukazují stále na korupci a chování politiků.
REKLAMA

Podle zahájení ostré kampaně se ukazuje, že politické strany a hnutí si připravily nálože hnusu, který možná překvapí více, než se původně čekalo. Negativní kampaně posunou nejspíš hranice hnusu daleko za očekávání.

Málo občanů ví, že politici často najímají lidi, kteří se účelově věnují vytrvalému mediální ničení jejich politických protivníků.

Anketa občanů Karlovarského kraje, které se účastnilo více než tisíc respondentů opět potvrzuje, že občané Karlovarského kraje poukazují stále na korupci a chování politiků.

Mnozí se rozhodují, zda vůbec půjdou k volbám, a to opět nahrává populistickým skupinám, kterým stačí poměrně málo hlasů na to, aby relativně lacino opanovaly politickou moc v nejchudším kraji, ze kterého lidé utíkají po desítkách, za vzděláním, prací a lepší kvalitou života, než jim podstrojují místní „političtí dobrodinci“.


Naopak 15% lidí půjde k volbám právě proto, aby si jejich hlas nemohly politické strany po volbách v rámci přerozdělovaní hlasů znárodnit.

Okolo 11% občanů na volby hodí tradičně bobek jen proto, že raději pojedou na víkend na chatu a okolo 7% lidí na volby kašle, protože si myslí, že se stejně nic nezmění.

Pouhá 3% lidí je se současnou situací spokojena.

Široko daleko Karlovarský kraj vyhrává stále více posledních příček ve statistikách právě díky politikům, kteří jsou odpovědní často jen svědomím, které většinou ani nemají.

Když srovnáme tři největší města Karlovarského kraje,  z pohledu

  • zadluženost
  • investice
  • nezaměstnanost

tak zjistíme, že v součtu jsou nejhorší Karlovy Vary, následuje je Sokolov a nejlépe je na tom Cheb.


Nejhorší Karlovy Vary za poslední dokončená volební období řídilo hnutí KOA pod vedením politika Kulhánka, který po té, co byl z města občany při volbách vyobcován do opozice, tak poskládal slepenec z  „místních polostran“, aby se stal hejtmanem doslova za každou cenu. O tom svědčí i nebývalé množství politických funkcí, trafik a pašalíků, které jsou vypláceny z pokladny občanů v miliónech každý rok jako krvavá daň za to, že politik Kulhánek může ohlodávat krajský rozpočet stejně jako v Karlových Varech, kde se za osm let prokousal až na kost.


 

 


Proč nechodím volit?

  • Jsem zhnusen z politiků a korupce (59%, 664 Hlasy)

  • Chodím volit. Nechci, aby můj hlas propadl (15%, 163 Hlasy)

  • Raději jedu na chatu, mám jiné záliby (11%, 121 Hlasy)

  • Nic nezměním, proto nevolím (7%, 83 Hlasy)

  • Chystám se tuto zemi nadobro opustit (5%, 58 Hlasy)

  • Jsem spokojen se současným stavem (3%, 31 Hlasy)

Počet hlasujících: 1 120


Připravujeme:

Politické podrazy na kraji mají nový rozměr

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.