30. května 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Takového politika v Toužimi nechtěli

Před časem jsem informovali o politikovi Ajšmanovi (hnutí pro zdraví a sport) z Toužimi, kde ho místní občané ve volbách odsunuli na nevolitelné místo a nestal se zastupitelem. Kromě osobních problémů a financemi. vše spíš ukazuje na zvrácenou osobnost a možná i napovídá diagnózou, kterou zřejmě trpí.
REKLAMA

Před časem jsme informovali o veřejných projevech politika a krajského předsedy Petra Ajšmana (hnutí pro zdraví a sport), jak se veřeně prezentuje . Ale politik z Toužimi, kde ho místní občané ve volbách odsunuli na nevolitelné místo neuspěl ani v posledních krajských volbách, kde byl lídrem.

Hnutí Zdraví Sport Prosperita, kde veřejně Ajšman prezentuje, nejspíš jeho další aktivitu podporovat nebude. To, že Ajšman u spolustraníků oblíben asi moc nebude, potvrzují slova předsedy hnutí už jen proto, že Ajšman údajně ani nezaplatil členský poplatek a nejspíš bude nejen z webu hnutí, ale i z řad spolustraníků úplně odejit.

Citáty, vulgarismy a projevy nesouhlasu za hranicemi hnusu jsou tím, co naprosto vystihuje proč lidé takového politika nechtějí, byť si mohou být názorově blízcí.

zdroj: webové stránky Hnutí Zdraví Sport Prosperita


Vybrané citáty z profilu Ajšmanova facebooku, mnohé šokují a mohou částečně zdůvodnit, proč lidé nemají o takového politika zájem.
Další změnou je aktuální prezentace krajského předsedy hnutí  Zdraví Sport Prosperita jako fanouška účelového volebního slepence STAN a PIRÁTŮ, kde na sociálních sítích nepřehlédnutelně prezentuje svou náklonnost. Ostatně skutečných politických stran, které mají svůj vlastní názor bez kompilace s dalšími subjekty  je už jen málo. Mnozí v současné době vytváří slepence až s neuvěřitelným názorovými proudy, jen proto, aby urvali za každou cenu politickou moc.

Z veřejného profilu na facebooku:

Petr Ajšman

Nikdy v tomto parku nebylo bezpečněji, než dnes … ale to, co z huby vypustil estebák Babiš, tak z toho by né jeden blil !!! Kdyby bylo tolik městských strážníků v ulicích z pátka na sobotu, tak i věřím tomu, že by byl klid !!! Já doufám, že dnešní kampaň ANO hnití byla ta úplně poslední NAVŽDY !!!
Ještě něco málo ke včerejšímu komparsu ANO hnití v Karlových Varech !!! Nejdříve pozvali občany staršího data narození do salónku, kde byla představena režie autogramiády a každý dostal plnou tašku dárků, vitamínů a zřejmě i slib … ANO, bude líp 🤷‍♂️
Tak přátelé … tady se tvoří budoucnost … ale bohužel jen jednoho muže a několika málo věrných ovcí !!!

Karlovarské ovce … aby vám ta zmrzline p®️del roztrhala 💪


Takovou vulgární prezentaci asi Kulhánek s Pisárem nechtěli.

Nyní nejspíš odpůrci i zastánci jakýchkoli politických názorů ví jen to, kdo do politiky vůbec nepatří a spíš potřebuje podat pomocnou ruku.
Není ani zřejmé, zdali  „politik“ Ajšman, řeší svou kavárenskou konkurenci, nebo jen ohavně tituluje politické dění a nepřímo dělá reklamu svým politickým partnerům (Kulhánek, Pisár), které zve na zmrzlinu do Nejdku, aby krátce na to čelili na  zastupitelstvu vysvětlování, kdy se tváří, jako by se pomalu ani neznali. Přitom usnesení o stálém hostu k přístupu na neveřejná jednání orgánů kraje nejspíš každý občan, jako nezvyklé privilegium schváleno neměl.

zracoval:Dopisovatel redakce Michal Riško | Karlovarské listy (karlovarskelisty.cz)zdroj:youtube
Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.