13. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Piráti nebo pionýři

Na začátku je vždy ušlechtilá myšlenka. Postupem doby se utváří úderná skupina, která plánuje, jak přeprat starého medvěda. Nejdříve se musí všichni dozvědět, že starý medvěd je zlý a ostatním zvířátkům v lese jen škodí. A nejlépe hned vzápětí na to se úplně náhodou objeví hodní pionýři.
REKLAMA

Na začátku je vždy ušlechtilá myšlenka.

Postupem doby se utváří úderná skupina, která plánuje, jak přeprat starého medvěda. Nejdříve se musí všichni dozvědět, že starý medvěd je zlý a ostatním zvířátkům v lese jen škodí. A nejlépe hned vzápětí na to se úplně náhodou objeví hodní pionýři.

Řada nynějších pirátských poslanců bojuje pod vedením Ivana Bartoše už od založení strany v roce 2009 o co nejotevřenější stát. Mají však i zkušenosti s rozpadlými koalicemi v krajích a někteří zažili i pletky s policií kvůli porušování autorských práv. Někteří piráti se nebrání těsnější integraci Česka do EU, podporují i legalizaci marihuany.
Mnozí huliči v ČR hulí takové svinstvo, které by si nikde jinde nikdo nezakouřil. Umělá hnojiva a další urychlování dokáží vytvořit něco naprosto nebezpečného, ale o tom Piráti moc nahlas nemluví.
Někteří z pirátů ve volném čase rádi jezdí na motorce „okolo komína“ a píší si blog. V něm například kritizují protikuřácký zákon, který zakazuje kouřit v restauracích. „Proč neprdět v hospodě považujeme za normální a proč na nekouření naopak potřebujeme zákon?“
Roztříštěnost názorů je u nové strany v celku normální, ale piráti už jsou zde dost dlouho, aby byli čitelní. Nebo právě nečitelnost je tím, jak se dá lépe strhnout dav na svou stranu?

 


Nevěřte hoaxům a nenechte sebou manipulovat podvodníky!

Neslyšíte tam, tak trochu staré české přísloví?

Zloděj volá, chyťte zloděje?

Ano, to je jedna ze stránek pirátů, která vysvětluje, kdo je podvodník a kdo manipuluje svým okolím.


Pokud to vydržíte a přečtete si jeden z mnoha pirátských programů, bude vám možná znít v uších „Velká říjnová socialistická revoluce“ založená na utopii rovnosti, kterou komunističtí papaláši porušovali od samotného počátku budovaní socialismu v naší zemi. 

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.