25. července 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Karlovarští politici si dali další vlastní gól.

REKLAMA

Od desíti k pěti, periodikum v únoru zkrátka nevyjde.

Aparát redaktorů, tiskových mluvčí a externích dodavatelů stojí za periodickým tiskem „Karlovarské radniční listy,“ které si občané města platí ze svých daní a očekávají výtisk každý měsíc ve svých poštovních schránkách.

O tom, že bude líp už dnes nejspíš nikdo nepochybuje, protože současná koalice pod vedením hnutí ANO nebyla schopná udělat včas ani triviální výběrové řízení na dodavatele a zpracovatele městského periodika.

To, že jedna ostuda střídá další  si mnozí už nejspíš zvykli. Zatím se takový kousek nikomu nepovedl, takže každý další už horší v periodické informovanosti  občanů být nemůže. Ještě, že mají šéfa, který má vlastní noviny a všechno pěkně vyžehlí.

Jedni se smějí, jiní sprostě nadávají, nebo jsou i tací, kterým je to všechno jedno.

To, co politici  za peníze daňových poplatníků v Karlových Varech dělají nebo nedělají je nejen vizitkou jejich, ale také těch, kteří je po reklamní kampani na levný chleba volili. To, že to nejlevnější nemusí být bez plísně a hniloby se v reklamní šou už nikdo nedozví.

A jak se politici se svou další „drobnou chybičkou“ z týmu „BUDE LÍP “ vypořádali?  

„Vážení čtenáři Karlovarských radničních listů, únorové vydání městského periodika ve svých schránkách nenajdete, protože nevyjde. Výpadek je způsoben tím, že městu skončila smlouva s výrobcem KRL° (společností Media a.s.) a výběrové řízení na zhotovitele periodika pro nadcházející období, které bylo zahájeno v polovině listopadu loňského roku, ještě nebylo uzavřeno. Za tento výpadek se omlouváme.

Zprávy z magistrátu můžete sledovat na našem webu a facebookovém profilu. Jako alternativu k vyhledávanému kulturnímu servisu doporučujeme web Infocentra města Karlovy Vary www.karlovyvary.cz, kde najdete přehledný a pestrý kalendář aktivit v našem městě a okolí.

Děkujeme za pochopení.

zdroj: mmkv.cz


A ti co nemají internet, čekají na své noviny „zadarmo“ dodnes.

Poděkování za skvělou práci zasíláme  koaličním politikům z redakční rady : Ing. Andrea Pfeffer Ferklová, MBA, (ANO)  JUDr. Hana Zemanová (KVC ), Mgr. Tomáš Trtek (ANO), Ing. Petr Bursík (ODS) a celému početnému týmu profesionálů, kteří pracují pro občany z veřejných peněz.


zdroj:YouTube

 

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.