20. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Klsák nahání voliče jak se dá, předvolební hysterie vrcholí

Volební karneval 2018

REKLAMA

Okupaci si lázně připomenou pochodem s propagovanou záštitou politika Klsáka

Osm celých let vlády bez přerušení hnutí Karlovarské občanské alternativy (KOA) se neodvratně blíží ke svému konci. Mnozí patolízalové a spřízněné duše navázané na rozpočet města jejímž chlebodárcem byl po celou dobu politik, novinář, ekonom a primátor města Petr Kulhánek se budou KOA držet zuby, nehty a budou se snažit, aby jako klíšťata mohla být součástí i budoucí demokratické většiny.

Ale přibývá stále více i těch nespokojených a stále sílících hlasů

Propaganda hnutí KOA si zakládá na čistém populismu a zamlžených planých proklamacích, tlačí vše do médií. Jeden příběh za druhým jen proto, aby lidem a voličům utkvěla v jejich hlavách jména hlavních loutek v předvolebním divadélku KOA, kterými jsou primátor Kulhánek a náměstek Klsák. A to se jim léta za pomoci placených kamarádů i zalezlých straníků v organizacích města daří. Tým hnutí KOA napojený přímo i nepřímo na městský rozpočet je za osm let prolezlý městskými strukturami tak, že vlastně téměř všude najdete nějakého spolustraníka, když ne rovnou rodinného příslušníka.

Ale za osm let se nahromadilo příliš mnoho lží a nesplněných slibů, které se v tichosti soustavně zametají pod koberec a když už něco vyplave na povrch, tak se to překryje zbrusu novou senzací nebo nejlépe kauzou jiného politika, která pak snad potichu vyšumí do ztracena, aby se na původní problémy hnutí KOA rychle zapomnělo. A když ne, tak se překrývá jedna zpráva druhou do nekonečna, aby se objevovala v titulcích pořád a hlavně v pozitivním světle ta stejná jména, která je potřeba voličům soustavně připomínat. Mezitím se vyprodukuje trocha špíny na koaliční partnery a jede se s úsměvy pro voliče dál.

Ale i toho se časem i lidé, kteří se o politiku moc nezajímají musí všimnout a potom začíná boj o hlasy.

Nastoupil i politik Klsák z KOA, aby rozvířil politickou hladinu rovnou v celém městě a na protestní vlně se snaží lacině ulovit další voliče.

Plán je jasný ,,Nikdy nezapomeneme,“ další z mnoha Klsákových průvodů městem 

Od okupace Československé republiky vojsky Varšavské smlouvy uplyne dnes 21.srpna už padesát let. Pochod se závěrečným happeningem se songy Karla Kryla a promítáním dokumentů o jeho životě bude Klsákovým upozorněním, že je tady i proto za hlasitého hřímání místních médií nad celou akcí převzal předem publikovanou záštitu, což bývá velmi neobvyklé, ale náměstek potřebuje zoufale ty politické body a je před komunálními volbami. V té době bylo Klsákovi pouhých 14 let. Pořadatelem je pan Sadílek, známý jako karlovarský písničkář a snílek.

A za co jde v průvodu Klsák tentokrát zatím není známo, asi to bude překvapení.

Kandidátku KOA už Klsák posílil také o svého syna a rozšířil hnutí o další rodinný klan, které v KOA vládnou. Kdo by si myslel, že do KOA vstupují lidé a příznivci jen s dobrými úmysly pro město, tak je úplně vedle. Po krátké exkurzi je vidět propojení struktur připomínající spíš sektu nebo místní gang plný rodinných propojení valné většiny členů, nebo lidmi ze zájmových skupin motivované nejen politicky.

„Nechci sbírat žádné politické body, ale k záštitě mě mimo jiné vedla současná situace v republice,“ vykřikuje Jiří Klsák pro místní Deník. Akce by měla mít podle něj důstojný průběh bez zbytečných provokací. Proč hned do médií píše vážený politik o provokacích, asi ze zkušeností rozvášněných davů, které ho kdysi podporovaly.

Ale, ale…

Aby to nebylo málo, udělá si Klsák i bezplatnou reklamu v mediích tak, že zveřejní trasu průvodu, aby byla jeho předvolební agitace umocněna.

Místo soustavných agitek, které Klsák pořádá ve velkém, by se jako náměstek primátora měl věnovat rozpadajícím se památkám, kultuře, která je v rozkladu a rozhádanému školství, jež má pod palcem s rebelujícími učiteli a do dnes nevyřešeným kauzám, zametenými pod pomyslný koberec hnutí KOA v KSO, ZŠ Komenského a dalších organizacích řízených politiky z hnutí KOA.

Politik Klsák z hnutí KOA přitom jezdí za městské peníze s politikem Kulhánkem (KOA) na služební cesty i do Ruské federace, hojně se účastní akci pořádaných karlovarským konzulátem. Ale o mlaskání na recepcích už  hlasitě nemluví.

Možná nová vláda po auditech hospodaření teprve objektivně posoudí, kam se zakutálely dříve naspořené městské miliony po osmi létech vlády KOA a jaké dluhy nám politici nadělali pro budoucnost našich dětí nevýhodnými smlouvami a podobnými dlouhodobými závazky za posledních dlouhých osm let.

https://www.facebook.com/beda.heep/videos/310824983005323/

zdroj:facebook

 

 

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.