Komedianti ve Varech na roušky hodili bobek

REKLAMA

Pakárna jen na papíře, realita „s rouškami v řiti“ oblétá sociální sítě v ČR.

„Smetánka, nebo jen navoněná bída“, tlačící se na sklenku sektu zadarmo? I to jsou komentáře na festivalové dění v Karlových Varech.

Komedianti si na svém každoročním reji udělali z nařízení ministra Vojtěchova  fíkový list. Ostatně samotného zpívajícího Vojtěcha vidět bez roušky nebyl vůbec problém.


Některé komentáře na sociálních sítích ukazují, že český způsob obcházení čehokoli je podobenství národu Švejků v pravém smyslu.

Lili Marlen Disidentka facebook

vyvolení ? já dostala pozvánku na vernisáž do Evropského domu jejíž součástí je podrobný, přihlašovací formulář. Tak mám dojem, že tam bud jen letka. Pokud bude někdo z nich schopen elektronicky vyřešit dotazník ohledně očkování. Nasrat! Holt budu sedět doma.
Další příspěvky obsahují vulgarity a píše se v nich více o prasatech, než o vážených komediantech, které obdivují pološílení fanoušci přežívající ve falešných bublinách filmové fikce.

Rastislav Maďar jako přísný strážce epidemiologické čistoty, napadl ministra Adama Vojtěcha za nenošení respirátorů na MFF Karlovy Vary. 
Dostane  ministr kultury od Karlovarské krajské hygieny pokutu, nebo je vše ok?
Bez respirátoru fotografové zachytili třeba i ministra kultury Lubomíra Zaorálka a ministryni práce a sociálních věcí Janu Maláčovou (ČSSD), ale i šéfa zdravotnického resortu Adama Vojtěcha. Seznam zprávy dokonce nadepsal svůj článek: Hvězdy ve Varech porušily covidová pravidla. Pod „dohledem“ ministra VojtěchaJe to jen další zneužití „přísných pravidel“ , která pod nátlakem zavíračské lobby platí i o prázdninách. V době, kdy Velká Británie všechna opatření právě o prázdninách zrušila s tím, že právě prázdniny jsou nejlepším časem k tomu všechny restrikce zrušit, uvedl pravyprostor.cz.

Mnoho karlovarských občanů po dobu festivalu demonstrativně opouští město, nebo do lázeňské části města vůbec nechodí.

„Každý rok je to stejné, herci se předvádí a chlastají za veřejné peníze občanů z vykňouraných dotací. Celé město je vzhůru nohama. Pokrytci a slaboduší si hrají deset dní na celebrity, aby si užili navoněnou bídu i z daní místní chudiny. Miliony ze státního, krajského a městského rozpočtu do mrtě rozfofrují za pouhých deset dní v nejchudší části země a zbydou po nich jen odpadky a špína. I proto odjíždím z rodných Karlových Varů pravidelně pryč. Pokrytce a komedianty si pustím v TV, když se mi chce. Nesnáším, když komedianti povzneseně hodují, popíjejí šampus a vřískají ve městě, které se topí v astronomických dluzích“ uvedl jeden z místních.