30. května 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Koronavirus prý vznikl uměle

REKLAMA

Mezi odborníky se stále více skloňuje teze, že nový koronavirus vznikl uměle. Z počátku kategorické odmítání studií institucí v USA o umělém vytvoření se postupně mění v blamáž.

Otočka o 180 stupňů

Prezident Donald Trump minulý týden uvedl, že si je zpráv o úniku viru z wu-chanské laboratoře vědom. „Velmi důkladně zkoumáme tuto příšernou situaci, která se stala,“ řekl.

Ale šéf amerického sboru náčelníků štábů Mark Milley v úterý oznámil, že velení americké armády se nyní přiklání k názoru, že původ nynější globální nákazy je přírodní a že koronavirus nebyl vyvinut v čínských laboratořích, ale nelze to říct s naprostou jistotou. zdroj:idnes.cz

S novou informací o umělém původu covid 19 přišel francouzský deník LeParisien. Podle něj virolog a držitel Nobelovy ceny za fyziologii nebo lékařství z roku 2008 Montagnier říká, že virus pochází z laboratoře ve městě Wu-chan.

Podle Montagniera není náhoda, aby v určité části viru byl obsažen HIV v genomu koronaviru.

Koronavirus je nejspíš výsledkem nepovedeného pokusu o vytvoření vakcíny proti AIDS,“ tvrdí francouzký virolog


Otázkou, kterou se budou po potvrzení zabývat politici celého světa bude mimo jiné, kdo a proč takový výzkum financoval právě v Číně. Spekulací bude přibývat stále více, pokud se lidé nedozví nezpochybnitelnou pravdu, protože téze o složení koronaviru se mohou ubírat mnoha směry.

Dva základní jsou už nyní jasné. Vývoj nové vakcíny nebo zbraně.

Na pravdu si lidé ještě zřejmě nějakou dobu budou muset počkat.


ZVYŠTE SI SVOU IMUNITU

 

 

 

 

 

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.