Energie a prostořekost Anife

REKLAMA

Známá osobnost Anife Ismet Hassan Vyskočil si na FB profilu otevřela opět ústa. Svou prostořekostí se nevyhnula aktuálnímu tématu a tvrdě zaútočila i na lidi, kteří na neštěstí druhých nepředstavitelně vydělávají. Nevynechala ani člověka, který do politiky nikdy nechtěl, současného premiéra České republiky Andreje Babiše.


zdroj:facebook


Video rozpoutalo mnoho komentářů, které byly pro i proti.

Stále nechybí ani pravá Česká „připosranost“ v notnou mírou pokrytectví a typického udavačství s příznaky řiťolezectví těm, kteří se chovají při dočasné správě veřejných peněz jako na dobitém území, kde si mohou po nějakou dobu beztrestně plenit, co se jim zlíbí a říkat tomu například podnikání.

Nejsou to ti skvělí podnikatelé se spokojenými a dobře zaplacenými zaměstnanci,  ale spíš pijavice přisáté na veřejných rozpočtech, které rabují za bílého dne a bez mrknutí oka zničí kohokoliv, aby ukojili své zvrácené touhy po penězích a moci.

Ještě zvrácenější jsou však ti, kteří takové lůze dají zelenou a podporují rozkrádání země v neprospěch svých dětí.

Něco bude i na tom, že zatím co malí pekaři krachují, tak pekárny boháčů, kteří nechtěli nikdy do politiky jedou naplno.

Lihové desinfekce jdou také na dračku a světě div se všichni byli připravení, ale někteří připravenější.  


satirická reakce / redakce

Hlavní je, že to politici dělají pro lidi a nikoliv pro své vlastní kapsy a nejsou hyeny. A za to ohromné množství dobra jim ve volbách všichni musí pěkně zatleskat a umožnit  jim si opět zvýšit platy, aby při práci pro občany nezchudli, nemuseli žebrat z veřejných rozpočtů o  prebendy a bylo i jim líp, stejně jako všem o něž tak rádi a s nadšením pečují do posledních sil.