22. května 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Kozel zahradničí na Karlovarském kraji

Výsledkem rozkulhané politiky v Karlových Varech jsou utíkající občané po desítkách. Mladí studenti, ale i celé rodiny. Rozpadající se stavby jsou tichými svědky dlouhodobé péče jedinného politika, jehož "falešná mediální sláva" stále neuvadá.  Zůstávají senioři, ale jsou i případy, které toto pravidlo porušují a následují své děti.
REKLAMA

Z Karlových Varů zmizelo dva tisíce lidí. Kvalita života se dál zhoršuje, podnikatelé krachují, veřejné služby jsou rok od roku ubožejší.

Výsledkem práce politiků za zhruba posledních deset je v Karlových Varech úbytek obyvatel, který překonal hranici dvou tisíc. V roce 2012 žilo v Karlových Varech více než 50. tisíc lidí. Poslední statistická čísla ukazují, že v roce 2021, zde žije pouhých 48. tisíc obyvatel.

Za vlády primátora Petra Kulhánka (TOP9, STAN, KOA), který měl celých osm let na starosti městskou pokladnu nejen, že se dál snižoval počet obyvatel, ale díky specifickému rozdávání veřejných peněz do projektů, které neměly nic společného s produktivními investicemi, město doslova zchudlo na takovou úroveň, že nová koalice po rozkulhaném hospodaření musela sáhnout po úvěru 750 miliónů, aby mohli místní dál jezdit ve městě přes mosty, které byly z velké části v havarijním stavu a hrozilo jejich uzavření.

Ale jinak se to v Karlových Varech festiválky a zábavou všeho druhu „zadarmo“ jen hemžilo. Právě „zadarmo pro lidi“ bylo kamenem úrazu. Vše šlo na vrub městské pokladny, takže to ve finále zaplatili i ti, kteří na „Kulhánkovu kulturní lopatu“ nenasedli.

Karlovy Vary jsou po vládě současného hejtmana Kulhánka v přepočtu na obyvatele nejzadluženějším městem široko, daleko.

Aby toho nebylo málo, tak krajskou pokladnu „bedlivě“ hlídá ten stejný Kulhánek, který má na svědomí osm let, kdy  šéfoval městské finance v Karlových Varech.

Výsledkem rozkulhané politiky a nakašírovaných kulis v Karlových Varech jsou utíkající občané po desítkách.

Mladí, studenti, ale i celé rodiny. Rozpadající se stavby a infrastruktura města jsou tichými svědky dlouhodobé „péče“ politika, jehož „falešná mediální sláva“ stále neuvadá.  Zůstávají senioři, ale jsou i případy, které toto pravidlo porušují a staří následují své děti.


„Patrioti vymírají a kozel mnoha tváří vesele zahradničí dál na Karlovarském kraji.“

Místní média vytrvale mlčí, ale celorepubliková osm let zmaru a zápach navoněné bídy cítí daleko za hranicemi Karlovarského kraje.

 

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.