Krajští politici asi vybrali ředitele s padělaným diplomem

REKLAMA

Asi další přehmat krajských politiků vede k důvodnému podezření ze spáchání trestného činu padělání a pozměnění veřejné listiny. Ti, kteří poctivě a pečlivě vybírali, dnes podávají trestní oznámení na ,,svého transparentně vybraného člověka.”

Rada Karlovarského kraje chce, aby Policie nyní prověřila, pravost vysokoškolského diplomu, který předložil Vítězslav Janků v rámci výběrového řízení na pozici ředitele Krajské správy a údržby silnic Karlovarského kraje.

Podle častých výroků hejtmanky Vildumetzové (ANO), která si potrpí na transparentní  výběrová řízení, asi výběrová komise složená  opět z krajských politiků moc důkladně nevybírala toho správného ředitele.

Podle ústního vyjádření zástupců Českého vysokého učení technického v Praze,  nebyl vydán  diplom inženýra touto vysokou školou dnes již bývalému řediteli krajské příspěvkové organizace Janků. Ten odmítá, že by byl jeho vysokoškolský diplom nepravý.

Podle všech dostupných informací,  politici z krajské rady vzali na vědomí rezignaci pana Janků. Hejtmanka Vildumetzová  se snaží situaci zachránit  tím , že kdyby Janků nerezignoval, došlo by k jeho okamžitému odvolání.

Na volné místo ředitele  krajské příspěvkové organizace  radní kraje tentokrát  jmenovali bez  transparentního výběrového řízení Ing. Petra Šťovíčka,  který doposud pracoval  na správě silnic jako technický náměstek.

,,Že by zkušení a dlouholetí krajští  a transparentní politici nevěděli, že již bývalý ředitel Vítězslav Janků je asi i vytrvalým politickým turistou, protože se objevuje jednou jako člověk bývalého ministra dopravy Bárty(VV) a podruhé jako dvojka na kandidátní listině hnutí Úsvit přímé demokracie.  Zdali další politický přístav měl být hnutí ANO je zatím pouhou spekulací. ”

také napsali …

Ptali jste se on-line Vítězslava Janků z hnutí Úsvit přímé demokracie …

Z Věcí veřejných přes Úsvit do vedení ŘSD. Bártův člověk má nové místo

Babišovy noviny popisují podivné hospodaření Okamurova hnutí …

Rezignoval, když začali ověřovat diplom …