25. července 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Lidé z Karlovarského kraje dál odchází

REKLAMA

Statistické údaje z Karlovarského kraje jasně ukazují to, že kvalita života je v jiných krajích naší země tak diametrálně odlišná, že zejména mladí lidé stále ve větší míře odcházejí hledat perspektivu jinam.

Nejde o to, že se vše svede na koronavirovou pandemii. To by se možná hodilo právě těm, kteří mají na svědomí mnohá rozhodnutí, která jsou do jisté míry přítěží jejich svědomí, pokud ještě vůbec nějaké mají.

Jsou to především politici, kteří dlouhá léta tvarují veřejný život všech občanů k obrazu svému. V případě Karlovarského kraje k obrazu apokaliptické, ekonomické zkázy, promarněných příležitostí do produktivních investic, které jako jediné mají potenciál udržet utíkající obyvatelstvo.
Karlovarští občané se díky práci svých politiků stávají migranty ve své vlastní zemi. Počet obyvatel za poslední dobu klesl o více než 16 tisíc.
fotokoláž
Asi nejvíce by k mnoha posledním rokům mohl říct politik Petr Kulhánek (KOA, TOP09, STAN a další podle toho jak se hodí), který je aktuálně hejtmanem Karlovarského kraje po té, co dlouhých osm let primátoroval v Karlových Varech, které jsou totálně ekonomicky zdecimovaným a zadluženým městem, protkaným klientelismem a politickými trafikami známých a všehoschopnými falešnými kamarády.
Taková vizitka by v jiných případech znamenala pro politika totální konec, ale za vydatné pomoci médií se politik tisíce vizí skvělé budoucnosti a tisíce nesplněných slibů dál vyhřívá v hejtmanském křesle a dokonce okázale pokukuje po křesle senátorském. Pro jednu kampaň za druhou už na práci pro lidi zbývají jen další zpackané chvilky rekapitulující stále rychleji se rozšiřující propast zhoršující se kvality života místních obyvatel.
Výsledky jeho „odborné práce“ se jasně ukazují úplně všude tam, kde působil pro „balho občnanů“.  Jeden z mnoha činů – nečinů amatérské a rozkulhané politiky okomentoval i prezident Miloš Zeman.

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.