20. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Sliby-chyby, čtyři roky a nula kilometrů R6

REKLAMA

Neúnavně kritizovala, vyhrožovala trestními oznámeními a na nikom nenechala niť suchou. Mnohé byl jen marketing a populismus.

KVL achiv FB

Slibovala, co všechno se změní a zlepší, a jak toho dosáhne, ale výsledky jsou spíš daleko pod průměrem předchozích krajských vlád. Naopak, počet lidí v kraji stále klesá, hospodářské výsledky krajských firem jsou nebývale zoufalé. Krajská nemocnice se topí v historicky největších dluzích, které se blíží půl miliardě. Kraj ovládají současní a bývalí členové ODS na účet hnutí ANO ve stylu : „Řídime stát jako firmu.“

 

 

Před čtyřmi roky na ČT.

TO JE REALITA NA R6

4.9.2020 PRAHA – KARLOVY VARY 130 KM / 3.01 HODINY


Čistá pětka za D6 R6, to je známka po čtyřech létech vlády pro bývalou hejtmanku a bývalou členku ODS Janu Vildumetzovou Mračkovou, která je opět na kandidátce hnutí ANO, jako krajská předsedkyně ANO a manželka vlivného člena ODS.

Všechny obchvaty byly již naplánovány předchůdci současných politiků! Nic nedotažené a vše se překrývá jen novými sliby, na které se snaží politici opět voliče nachytat kampaněmi za milióny.

A co  říká Andrej Babiš o ODS?

Nosí hroší kůži a bez mrknutí oka převlékla kabát ze dne na den.

Někteří aktivní politici z hnutí ANO dnes hlásají, že bude líp, přitom byli dlouhá léta v ODS, opředené mnoha korupčními kauzami a skandály v čele s bývalou hejtmankou Janou Vildumetzovou Mračkovou, která byla aktivní a letitou členkou ODS na Karlovarsku a dnes je krajskou předsedkyní hnutí ANO.

Nový kabát hřeje


KARLOVARSKÁ  FÉROVKA PO AŇÁCKU

(trestní oznámení političky z hnutí ANO na svobodu projevu nakonec Policie odložila)

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.