Sliby-chyby, čtyři roky a nula kilometrů R6

REKLAMA

Neúnavně kritizovala, vyhrožovala trestními oznámeními a na nikom nenechala niť suchou. Mnohé byl jen marketing a populismus.

KVL achiv FB

Slibovala, co všechno se změní a zlepší, a jak toho dosáhne, ale výsledky jsou spíš daleko pod průměrem předchozích krajských vlád. Naopak, počet lidí v kraji stále klesá, hospodářské výsledky krajských firem jsou nebývale zoufalé. Krajská nemocnice se topí v historicky největších dluzích, které se blíží půl miliardě. Kraj ovládají současní a bývalí členové ODS na účet hnutí ANO ve stylu : “Řídime stát jako firmu.”

 

 

Před čtyřmi roky na ČT.

TO JE REALITA NA R6

4.9.2020 PRAHA – KARLOVY VARY 130 KM / 3.01 HODINY


Čistá pětka za D6 R6, to je známka po čtyřech létech vlády pro bývalou hejtmanku a bývalou členku ODS Janu Vildumetzovou Mračkovou, která je opět na kandidátce hnutí ANO, jako krajská předsedkyně ANO a manželka vlivného člena ODS.

Všechny obchvaty byly již naplánovány předchůdci současných politiků! Nic nedotažené a vše se překrývá jen novými sliby, na které se snaží politici opět voliče nachytat kampaněmi za milióny.

A co  říká Andrej Babiš o ODS?

Nosí hroší kůži a bez mrknutí oka převlékla kabát ze dne na den.

Někteří aktivní politici z hnutí ANO dnes hlásají, že bude líp, přitom byli dlouhá léta v ODS, opředené mnoha korupčními kauzami a skandály v čele s bývalou hejtmankou Janou Vildumetzovou Mračkovou, která byla aktivní a letitou členkou ODS na Karlovarsku a dnes je krajskou předsedkyní hnutí ANO.

Nový kabát hřeje


KARLOVARSKÁ  FÉROVKA PO AŇÁCKU

(trestní oznámení političky z hnutí ANO na svobodu projevu nakonec Policie odložila)


2 thoughts on “Sliby-chyby, čtyři roky a nula kilometrů R6

  1. Moudré české, lidové rčení “slibem nezarmoutíš” je jako ušité na bývalou hejtmanku Vildumetzovou, která samozřejmě
    udělá, slíbí a v současnosti i dělá vše možné a nemožné, aby všechny kolem sebe zdiskreditovala, všem sociálním vrstvám podle svého slovenského vzoru modré z nebe naslibovala a opět se posadila na vysněnou metu, tedy hejtmanský trůn. Její chorobná posedlost mocí je pověstná a vše, co o ní bylo na tomto webu napsáno, je svatá pravda.
    To, že nemá žádné vize, ani představu o tom, co kraj a občané karlovarského kraje potřebují, je už veřejně známo, ale o jedné velmi důležité věci, která se odehrála při předvolební kampani před minulými krajskými volbami se však, alespoň jsme to nikde neviděli, vůbec nemluví. Opakovaně, veřejně a na závěr kampaně i v televizní debatě s lídry jednotlivých politických subjektů velmi emotivně a důrazně tvrdila, že pokud to bude ona, kdo uchvátí hejtmanské žezlo, vrátí krajský úřad Karlovarského kraje všem řidičům polovinu hodnoty dálniční známky, kterou museli zaplatit za tehdy zpoplatněnou R6, kdy na ní byla dálniční známka povinná. Kdeže loňské sněhy jsou, paní exhejtmanko, “sliby chyby”, to je také české rčení a na Vás sedí jako ..ulité. Takže opět vzhůru do boje, kupy neplněných slibů a zbožných přání, paní exhejtmanko, ale tím už nás neobalamutíte. Vás a celou tu vyčůranou partu, kterou máte kolem sebe, volit nebudeme.
    J,Novotný

  2. Vildumcová a Žáková musí pryč z politiky, nedá se jim věřit ani nos mezi očima. Kecy, podfuky, populismus pro důchodce hlouběji do šrajtofle. Dají tisíc a zdraží o dva tisíce. Co to je za svinstvo.

Comments are closed.