Koho napadlo si jít na hokej pokecat s politiky

REKLAMA

,,Tak toto občané nakoupí v Babišovo nezávislých mediích.”

Pojďte s námi do skyboxu, lákají politici fanoušky karlovarského hokeje v Babišovo novinách

„Nevíme, jak byl skybox v minulosti využíván, ale chceme nyní lidem z kraje nabídnout, aby si sportovní zážitek vychutnali s námi společně v tomto prostředí,“ uvedla hejtmanka Karlovarského kraje Jana Vildumetzová.

Každého utkání se prý zúčastní buď radní, náměstek či samotná hejtmanka.

„Při fandění můžeme probrat i jiná témata, která budou občany zajímat,“ vybídla případné zájemce…

CENZURA

zdroj : MF Dnes

A nyní ta realita?

Ale je zde stále nesplněný slib Vildumetzové, která veřejně slibovala všem proplácení poloviny dálniční známky do doby, kdy bude dálnice D6 dostavěna do Prahy. Slib však zůstal jen v předvolebních reportážích, které jely agresivně jak na běžícím pásu.

A výsledek?

Do dnes nedostal nikdo ani korunu!

Hnutí ano v Babišovo mediích populisticky vytrubuje, že část dálnice D6 mezi Karlovými Vary a Chebem bude pro motoristy bez poplatku. Po průtahu Karlovými Vary a obchvatu Chebu se na seznam úseků bez nutnosti platit dálniční poplatek dostane i východní obchvat Sokolova. Rozhodlo o tom ministerstvo dopravy, ale populistický slib Vildumetzové to ani trochu neřeší. Občané kraje, kteří jedou z Karlových Varů do Sokolova nebo do Chebu stejně musí všichni bez výjimky tvrdě platit.

A teď zadarmo skybox, opět pro všechny občany karlovarského kraje pro patnáct lidí včetně krajských politiků? To by se muselo odehrát více než jednadvacet tisíc hokejových utkání, aby se téměř třista tisíc  občanů kraje vystřídalo. Uf…

,,Ještě by mohli krajští politici přidat, třeba pohádku O šípkové Růžence.”

Ale to, co nikdy nenapadlo nikoho z karlovarských politiků , krajské marketinkové …Bude líp ” uvedli v další nereálnou a populistickou skutečnost.

 

,,Koho by napadlo jít si na hokej pokecat s politiky?”

Prodat politicky zapůjčený skybox umí jen málo kdo, nebo jen ten, který dokolečka opakuje, že řídí kraj jako firmu.

,,Třeba se ve skyboxu  v Karlových Varech budou rozdávat dálniční známky úlplně zadarmo.”

BEZ CENZURY

 

zdroj:You Tube