Mocichtivý politik Kulhánek opět jen plácal do vody

REKLAMA

V poslední době se před volbami střídají politici Kulhánek a Klsák v ,,nestranných a demokratických” mediích jako na běžícím pásu. Není den aby se alespoň plácnutím do vody nepřipomenul občanům a nenápadně a tak po osmi létech zmaru města opět žadonil o hlasy důvěřivých voličů. To, že politici z hnutí KOA už naslibovali za osm let lidem i modré z nebe a splnili z toho jen zlomek je dnes jasné asi každému, ale šokem je i vyjadřování se Kulhánka snad nakonec i  k předpovědi počasí. Karlovarský primátor je už asi i jasnovidec, nebo proslulý ,,Děd vševěd.”

O tom, že se z Karlovarského kraje více osob za poslední období vystěhovalo i z Karlových Varů je spíš jasný důkaz neschopnosti politiků se postarat, aby tomu tak nebylo. Ale jak se s tím vypořádal pro Deník politik Kulhánek je až s úžasem bezprecedentní arogance.

„Určitě můžeme ovlivnit to, aby se lidé nestěhovali do jiných krajů. Třeba tím, že tady otevřeme veřejnou vysokou školu. Ale asi těžko dokážeme zařídit, aby se lidí rodilo více, než umíralo,“ uvedl pro Deník Kulhánek, který nejen vyhodil další městské milióny se svým speciálně na tento úkol placeným radním Klímou (KDU-ČSL) a ani po třech létech nepřivedl do Karlových Varů byť jediného studenta a stále jako papoušek opakuje svůj veliký neúspěch jako další rozkulhané politické řešení.

A jak se chovají ve městech v kraji politici k občanům?

  • Jinde  nabízení příspěvky na výstavbu rodinného domku až 50 tisích. Kulhánek za osm let nic.
  • Jinde podporují hasiče, zdravotníky v nemocnicích. Kulhánek za osm let nic.
  • Jinde chystají pro mladé lidi nové parcely pro stavbu rodinných domů. Kulhánek za osm let nic.
  • Jinde opravují startovací byty pro mladé rodiny s dětmi. Kulhánek za osm let nic.

Bezbřehé Kulhánkovo plácání do vody je dnes veřejnou ostudou celého města. Karlovy Vary jsou nejvíce podinvestované město nejen v Karlovarském kraji, ale za to se zde můžete kochat promítáním za milióny na zničené městské fasády, přijít se podívat za milióny hned na několik karnevalů s Klsákovo exhibicí, a smířit se s dotovanou alternativní kulturou v podání členů KOA na Husovce za další milióny ročně.

A za tím si politici z KOA stojí už celých osm let?

Osmileté vybydlování města pod taktovkou hnutí KOA je to co významně a negativně ovlivňuje demografickou křivku. Vše vypadá jako běsnění rozdováděných koal v Cirkusovém stanu.

(V.MEL)

“ZVLÁŠTNÍ PODĚKOVÁNÍ NÁLEŽÍ OBJEKTIVNÍM  NOVINÁŘŮM, KTEŘÍ NA KULHÁNKOVO CNOSTNÉM PROFILU POCTIVĚ MAKAJÍ UŽ ŘADU MĚSÍCŮ ZCELA ZDARMA A OBĚTUJÍ SE JEN PRO VYVÁŽENÉ A OBJEKTIVNÍ INFORMOVÁNÍ VEŘEJNOSTI

[carousel_slide id=’9109′]