Za Karlovaráky plní program Kulhánek s Holoubkem

REKLAMA

Petr Kulhánek občanům Karlových Varů udělá doslova, co jim na očích vidí. Dnes opět znovu zvolený transparentní primátor Karlových Varů Petr Kulhánek v mediích oznámil, že do posledních dní roku 2014 čeká na výsledek dohody ceny tepla na příští rok. Kulhánek tvrdí, že cena tepla by se neměla zvyšovat a čeká na společnost Karla Holoubka, kterého v dobách opozice často neurvale kritizoval, jak dopadne jednání se Sokolovskou uhelnou. Milionář Karel Holoubek, je dlouholetým nájemcem městské teplárny a dnes určuje kolik město,  lidé, školy, a další odběratelé, kteří jsou napojeni na dálkový parovod z Vřesové  budou vlastně každý rok platit. Městská teplárna v rukou Holoubka je jediným  dodavetelem dálkového tepla pro Karlovy Vary.

Asi se primátor s Holoubkem dohodli, protože Kulhánek trvdí,  že se teplo v Karlových Varech určitě zdražovat nebude. Kde bere tu jistotu však zatím nikdo neví. Možná by mohli odpovědět politici z hnutí Karlováráci, kteří  zlevnění tepla měli ve svém programu, ale sliby za ně plní asi právě pracovitý primátor Kulhánek, který si pospíšil i tvrzením, že otázkou je, zda budou schopni cenu dokonce ještě mírně snížit. To by byl pro blaho občanů přímo úžasný výsledek, když se jinde snaží ceny držet, nebo se tradičně jako všude z objektivních důvodů zdražuje.

Na každý pád, pokud bude teplo levnější popularita pracovitého a poctivého primátora Kulhánka dozajista poroste.

Pro srovnání, teplo v Sokolově stoupne od 1. ledna příštího roku o 1,5 % a odběratelé tak za gigajoule zaplatí i s daní 578 korun. Prokurista Karel Rambousek oznámil, že navýšení ceny odpovídá zdražení tepla, které je  dodáváno  od elektrárny ČEZ v Tisové.

V Chebu ve společnosti Terea, zůstane cena za teplo stejná jako letos, tedy 626,75 korun za gigajoule včetně DPH.

Tak to vypadá , že skromný, pracovitý, transparentní a poctivý Kulhánek bude asi opět nejlepší.