Náměstek už to ví, nový Dvorský most vyjde na 120 milionů

REKLAMA

Podle policií obviněného Petra Bursíka (ODS) v období let 2010 až 2019 bylo do oprav mostů, lávek a propustků investováno z rozpočtu města pouhých 3,5 milionu korun. Do Dvorského mostu, který je dnes v kritickém stavu, podle náměstka neinvestovalo předešlé vedení města ani korunu.


Že v Karlových Varech více než 20 let vládla nepřetržitě právě ODS, která rozprodala veškerý majetek města, který generoval pro město často nemalé příjmy, tak o tom člen ODS už veřejnost hlasitě neinformuje. Každý ví že most se do kritického stavu nedostane za čtyři roky, proto nepřiměřenými a špínu házejícími výroky kolem sebe známý politik Bursík nejspíš u vnímavých občanů vůbec neuspěje, ale spíš naopak.

V dobách vlád ODS v Karlových Varech mělo město na svých účtech nastřádáno stovky miliónů a další milióny přibývaly z privatizací městského majetku, na který ODS “neúnavně pořádala hony” jako na běžícím pásu. Ale kam se za vlád ODS tyto nastřádané peníze zakutálely se opět od kritizujícího náměstka za ODS v jeho plamenných projevech občané nic nedozví.


Do mainstreamových  medií, mající své nezávislé, objektivní a vyvážené zpravodajství se takových výroků vejde celý pytel. Jen si čtenáři musí všimnout která strana se momentálně “vyvažuje,” a komu to slouží?

Již dnes Bursík ví, že Dvorský most bude v příštím roce zbourán a za zhruba 120 milionů korun postaven nový.

“To je panečku počtář a přitom mnoho veřejných zakázek od nástupu Bursíka do funkce náměstka se spíš prodražuje.”  A další příklady stále přibývají.

Čím to je, že jeho předchůdce už po polovině roku měl z vysoutěžených veřejných zakázek ušetřené peníze,  za které opravoval menší poruchy na komunikacích a dnes pod vedením odborníka na stavebnictví z ODS se mnoho staveb po vícepracích prodražuje?

V roce 2020  občané města utratí za prohlídky zhruba pět a půl milionu korun. Tresné obviněný náměstek Bursík v korupční kauze, kde není prý mezi hlavními obviněnými, již dnes upozorňuje, že na opravy mostů nejsou žádné dotační tituly, a proto se bude muset vše zaplatit nejspíš z veřejného rozpočtu občanů města, ale tam právě po vládách ODS už dávno peníze v takovém měřítku nejsou.

“Zatím se neví kde se vezmou peníze, třeba se chystá obří úvěr, nebo ODS uspořádá mezi svými členy sbírku na most, aby se občané Karlových Varů konečně měli líp.”One thought on “Náměstek už to ví, nový Dvorský most vyjde na 120 milionů

  1. To je síla, ten ODS Bursík, kritizuje a sám je stíhaný policií. Místo, aby chodil kanály, tak ještě všechny svoje předchůdce sprostě pomlouvá i přes to, že se nemohou bránit. Te je modrej hnus.
    Cikánská férovka

Comments are closed.