Nechutné špičkování politiků v Ostrově

REKLAMA

Ve městě Ostrov je známé to, že v posledních letech se o křeslo starosty střídají dva politici.

Prvním je současný a předminulý starosta Jan Bureš (ODS) a druhým je ex starosta Pavel Čekan (dříve ČSSD / dnes v krajském klubu HNHRM)

Politik Bureš je zastupitel kraje a  města Ostrov stejně jako Čekan, ale podstatný rozdíl je v tom,  za koho a jak mandáty politici získali.

U starosty Ostrova a radního Karlovarského kraje Bureše je vše celkem jednoduché. Jeho stranická příslušnost byla a  je doposud ODS.

U krajského a městského zastupitele Čekana je to ale mnohem složitější.

Mandát krajského zastupitele získal Čekan za ČSSD jejíž byl dlouholetým členem, ale hned po volbách ČSSD hodil přes palubu a s oranžovým mandátem přeběhl do jiného politického Hnutí nezávislých za harmonický rozvoj obcí a měst (HNHRM) a dodnes sedí v krajském zastupitelstvu Karlovarského kraje.

Čekan byl dubnu 2017  z  pozice starosty  Ostrova odvolán, a to kvůli kauze podezřelého nákupu hotelu Myslivna.

Poslední drobná roztržka na zastupitelstvu ukazuje v přímém přenosu arogantní chování bývalého ex starosty Ostrova, který pro urážky nejde nikdy daleko…

Možná i proto Čekan jako vítěz voleb v Ostrově nenašel většinu na to, aby nemusel celé volební období jen okopávat Burešovi kotníky, který dělá v Ostrově reálnou politiku  a nevylívá si své emoce notoricky na sociálních sítích s napoleonským syndromem a typickými  urážkami, které už jen dokreslují celou Čekanovu osobnost.

Další cestovatelkou, která prakticky během několika týdnů přeběhla na jinou politickou kandidátku je Pavlína Lišková (původně také z Ostrovské ČSSD). Ta je mimochodem napojena i na další politické subjekty v Ostrově.


2 thoughts on “Nechutné špičkování politiků v Ostrově

 1. Diskuse na facebooku Karlovarské listy

  Pája Lišková
  Pája Lišková Mišáku, s Pavlem Čekanem jsme NEZÁVISLÍ komunální politici, bez politické příslušnosti. Když už píšeš, informuj, prosím správně. A teď mě zajímá NA KOHO JSEM NAPOJENA z ostatních politických subjektů? Myslíš Trikolóru, kde se mimochodem dost intenzivně, Ty, bývalý politik za ČSSD, angažuješ ? Zameť si nejdříve před svým vlastním prahem
  Delete, hide or report this
  To se mi líbí
  ·
  Odpovědět · Zpráva
  Karlovarské listy
  Karlovarské listy Pájo, Michal není členem Trikolory, nedělá aktivně politiku a nepřeskakuje ze strany do strany. Ty i Pavel jste bývalí členové ČSSD. Proč na členství v ČSSD ve svých komentářích zapomínáš? Mimochodem, ten kdo odešel z ODS do Trikolóry je tvůj manžel, takže u vás doma to skutečně hraje všemi barvami v pozadí s Pavlem, který nenávidí všechny, kteří mají jiný názor než on. Tak možná s tím zametáním by si mohla konečně začít u sebe a ne jen bezduše trolit… Aneb potrefená husa.?

 2. Vykutálený chlapec Čekan k 30. září 2017 ukončil členství v ČSSD po té, co se mu nepodařilo vyloučit z ČSSD tři zastupitelé, kteří zveli ruku na jeho odvolání z funkce starosty a pomstít se za to, že ho odvolali kvůli kauze podezřelého nákupu hotelu Myslivna. Tak to bylo, proto Čekan kolem sebe pořád kope na každého hází hned špínu.

Comments are closed.