14. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

„Plán je jasnej: patnáct procent pro mě, pro něj.“ Policie rozjela vyšetřování

REKLAMA

V reakci na zjištění reportéra Seznam Zpráv Janka Kroupy potvrdil mluvčí Národní centrály proti organizovanému zločinu, že policie začala vyšetřovat případ domlouvaného úplatku v době nouzového stavu.

„Mohu potvrdit, že náš útvar – Národní centrála proti organizovanému zločinu – se touto věcí zabývá. Více informací však poskytovat nebudeme,“ uvedl Jaroslav Ibehej.

Policie zároveň oficiálně požádala Seznam Zprávy o poskytnutí zvukového záznamu ze setkání dvou podnikatelů – jednoho zastupujícího firmu nabízející dezinfekce veřejných prostor a druhého, který byl prostředníkem radního Prahy 8. Záznam setkání chce policie použít jako klíčový důkaz. Seznam Zprávy záznam policii předaly.

Podle našich informací policie prověřuje radního Prahy 8 Josefa Slobodníka (ODS), Juraje Pavola, který byl prostředníkem, a další lidi kvůli možné korupci, či pokusu o podvod.

číst dál na seznam.zprávy.cz…


ODS se vrací k moci a s ní, jako v minulosti vydatná porce korupčních skandálů. Není to jen Praha. Karlovy Vary mají trestně obviněného náměstka primátorky Petra Bursíka. Asi to nebude překvapení , že Bursík je také z ODS.

Pokud policie prokáže politikovi z ODS korupční jednání v době krize,  bude to nejspíš hyenismus toho nejhrubšího zrna, pokud se to dá vůbec vyjádřit slušnými slovy.

[huge_it_video_player id=“26″]

zdoj:YouTube

 

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.