14. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

ODS, TOP 09 a KDU-ČSL uzavřely koaliční smlouvu v Karlových Varech

REKLAMA

Lídři koalice SPOLU podepsali 1. června v budově Alžbětiných lázní koaliční smlouvu, která tak navázala na v dubnu uzavřené memorandum o spolupráci v letošních komunálních volbách do Zastupitelstva města Karlovy Vary.

Znění smlouvy, které nejprve schvalovaly orgány jednotlivých stran, podepisoval za ODS lídr občanských demokratů a zároveň lídr kandidátky SPOLU Jiří Vaněček, lídr TOP 09 Lukáš Otys a lídr KDU-ČSL Vladimír Melichar.

„Představení celé kandidátní listiny spolu s programovými prioritami a s plánem, se kterým chceme oslovit voliče a vyhrát tyto volby, bychom rádi představili do konce června,“ uvedl lídr kandidátky SPOLU a kandidát na primátora Jiří Vaněček.

„Věřím, že vedle samotného programu naše kandidátka zaujme i řadou zajímavých osobností z řad nestraníků, kteří se rozhodli podpořit náš společný program restartu Karlových Varů,“ doplnil lídr KDUČSL Vladimír Melichar.

„Samotnou volební kampaň bychom rádi spustili v červenci formou outdoorové kampaně, kontaktní kampaň máme připravenou na září,“ uzavřel lídr TOP 09 Lukáš Otys.

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.