22. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Hulvát Kotek se předvádí už jen v Karlových Varech

zdroj :facebook

REKLAMA

Opět se předvedl známý potížista a hulvát Kotek z hnutí Alternativa v přímém přenosu na jednání zastupitelstva města v Karlových Varech.

Nejen, že Kotek stále navádí radní města v Karlových Varech a radí jim, co mají dělat, ale soustavně uráží primátora města, radu města i občany. Poslední dehonestace v přímém přenosu byla o ,,pitomých učitelkách, radních jako zlodějích, dále urážel úředníky města, jako zametače stop.“

Kotek ze svého hnutí pod názvem Alternativa se již doslova voličům zhnusil. Při volbách do zastupitelstva Karlovarského kraje voliči Kotka úplně vymazali z politické mapy. Kotek už další čtyři roky nebude dnes bývalý zastupitel obtěžovat svými smyšlenými a často paranoidními příběhy nejen politiky a úředníky, ale především občany kraje.

Ale za to ve městě Karlovy Vary Kotek je stále zastupitelem a řádí tam, jak smyslu zbavený. Při veřejném jednání zastupitelstva byl Kotkovi při sprosté a vulgární kanonádě odpojen mikrofon, protože jeho vyjadřování se už nebylo publikovatelné. Hnus vycházející z Kotkovo projevu šokoval i přítomné občany.

Když se řekne jméno Kotek, tak si každý vybaví něco vulgárního a zlého. Bohužel tento obraz hulváta si Kotek buduje již dlouhou řadu let sám. Někomu je pro smích, mnohým pro pláč.

Kotkova Alternativa už přes voliče v Karlovarském kraji neprošla.

 

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.